TurboConsult s.r.o.


Společnost TurboConsult s.r.o. prošla od svého vzniku v roce 1990 dynamickým rozvojem. Dnes se představuje jako renomovaný specialista na IT řešení pro klienty z finanční a bankovní sféry zaměřený zejména na tvorbu a implementaci zákaznických softwarových aplikací a rozsáhlých informačních systémů. Více než pět desítek zaměstnanců je zárukou stability i dalšího kvalitativního rozvoje společnosti.
Našim cílem i posláním je přinášet svým zákazníkům konkurenční výhodu prostřednictvím dodávaných řešení a služeb. Díky tomuto přístupu se TurboConsult prosadil nejen u renomovaných tuzemských klientů, ale i v mezinárodním měřítku.
TurboConsult nabízí komplexní řešení, která pokrývají celé spektrum požadavků a pružně reagují na potřeby vyplývající z rozvoje obchodní strategie klienta. Naše řešení mají moderní architekturu a svojí otevřeností umožňují bezproblémovou integraci s řešeními dalších výrobků. Základem je hluboká znalost věcné problematiky, která se opírá o zkušenost z dlouholeté spolupráce s klienty z finančního světa.

Company address

Botanická 56
602 00, Brno
Česká republika

Tax Identification Number 123456
VAT ID


Web

http://www.tconsult.cz


Category

Contact


Send a message

Contact company

TurboConsult s.r.o.


×

Where you can find us


Company address

Botanická 56
602 00, Brno
Česká republika

Tax Identification Number 123456
VAT ID


Web

http://www.tconsult.cz