WITTE Nejdek, spol. s r.o.


Klíčové koncepty pro automobilový svět:
Firma WITTE Nejdek, spol. s r.o. patří mezi přední dodavatele zamykacích systémů a klik pro automobilový průmysl. Vyvíjíme a montujeme výrobky pro většinu světových automobilek (VW, Ford, General Motors, Daimler, BMW, Renault, aj.).
Společnost vznikla v roce 1992 jako dceřiná firma společnosti E. WITTE GmbH (SRN). V roce 2009 uplyne 110 let od chvíle, kdy se v „Klíčovém regionu“ (Schluesselregion) v okolí Velbertu zrodila značka WITTE. Jsme členem mezinárodního koncernu, jehož partnerské a dceřiné závody vyrábějí a dodávají tradiční komponenty WITTE v rámci aliance VAST nejen v Evropě, ale i v Číně, Brazílii, Mexiku a USA.
Mezi tradiční výrobky patří zámky kapoty, kufru, sedaček, zámkové sady s klíči, kliky a lišty s ovládáním mechanismu uzavírání zadních dveří a mnohé další.

WITTE Automotive je dnes druhým největším zaměstnavatelem v Karlovarském regionu s téměř 1300 zaměstnanci. V roce 2007 jsme získali titul „Zaměstnavatel regionu“. V roce 2008 jsme se v této prestižní anketě umístili na druhém místě v konkurenci 30 firem z Karlovarského kraje. Podporujeme technické školy nejen v Karlovarském kraji.

Jsme společnost, kde pozitivní vztah k trvale udržitelnému rozvoji, k systému jakosti (ISO TS 16949, 14001), životnímu prostředí a bezpečnosti práce je standardem.

Company address

Rooseveltova 1299
362 21, Nejdek
Česká republika

Tax Identification Number 40525881
VAT ID


Web

http://www.witte-automotive.cz


Category

Automotive,

Contact


Send a message

Contact company

WITTE Nejdek, spol. s r.o.


×

Actual JobOffersWhere you can find us


Company address

Rooseveltova 1299
362 21, Nejdek
Česká republika

Tax Identification Number 40525881
VAT ID


Web

http://www.witte-automotive.cz