TRUMF International, s.r.o.


Firma TRUMF International s.r.o. je česká potravinářská firma, která byla založena v roce 1992 a ihned se stala velmi dynamicky se rozvíjející společností na domácích i zahraničních trzích střední a východní Evropy a Asie. Od roku 1999 jsou výrobky TRUMF vyráběny v novém závodě v Dolním Újezdu u Lipníka nad Bečvou, který splňuje i nejnáročnější kvalitativní kritéria, kladená na potravinářskou výrobu. Do výrobního programu firmy patří především kořenící směsi, šunkové nástřiky, přípravky pro výrobu uzených mas, celý sortiment koření a přísad pro masnou výrobu a konzervárny; emulze koření pro hořčice, kečupy, pomazánky, zeleninové saláty a okurky. Jednou z hlavních priorit firmy je důraz na kvalitu výrobků a služeb zákazníkům a k tomu jí dopomáhají vývojové a testovací laboratoře, vybavené špičkovými přístroji a odborně vyškolený personál. Firma se tvorbou a realizací projektů aktivně a úspěšně zapojuje do národních a evropských programů na podporu rozvoje malých a středních podniků a na podporu vědy a výzkumu

SPOLUPRÁCE SE ŠKOLAMI

Vzhledem k dobré vědecko-výzkumné základně firmy a k náročným požadavkům na nově zřizovaná pracovní místa vsází TRUMF International také na úzkou spolupráci s vysokými školami. V tuto chvíli velmi dobře spolupracujeme s VŠCHT v Praze, se kterou se podílíme na řešení vědecko-výzkumného projektu "Standardizace hydrokoloidů a jejich aplikace pro potravinářský průmysl".

Dalšími možnostmi, kterých mohou studenti vysokých škol využít, jsou zejména odborné stáže ve fimě, částečné pracovní úvazky, možnost spolupráce na bakalářské, diplomové práci nebo dizertaci.


PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Zajímavé zaměstnání v obchodních nebo vývojových týmech najdou nejen zkušení odborníci, ale také absolventi vysokých škol (především potravinářského a chemicko-technologického a obchodního nebo marketingového zaměření s aktivní znalostí angličtiny, němčiny, ruštiny, čínštiny, rumunštiny, ukrajinštiny, polštiny, maďarštiny a dalších jazyků).

Pokud chcete získat více informací nebo nám zaslat Váš životopis obraťte se na telefonní číslo 724 101 580. K dispozici je Vám rovněž e-mailová adresa jobs@trumf.cz.

Hledáme absolventy a experty:
- - české i zahraniční
- - technických oborů,
- - potravinářské chemie a technologie,
- - technologie zpracování masa a masných výrobků
- - technologie zpracování koření
- - technologie potravinářských aditiv
- - marketingu a ekonomie
- - s motivací pracovat, loajální, komunikativní, se znalostí jazyků, praxe nebo stáž v potravinářské firmě výhodou

Uchazečům nabízíme
- zajímavé zaměstnání v prosperující české firmě
- zajímavé ohodnocení
- možnost osobního růstu
- moderní technologické vybavení
- zapojení do zajímavých projektů

Company address

Dolní Újezd 157
751 23, Dolní Újezd (okr. Přerov)
Česká republika

Tax Identification Number 25353284
VAT ID


Web

http://www.trumf.cz


Category

Food industry,

Contact


Send a message

Contact company

TRUMF International, s.r.o.


×

Actual JobOffersWhere you can find us


Company address

Dolní Újezd 157
751 23, Dolní Újezd (okr. Přerov)
Česká republika

Tax Identification Number 25353284
VAT ID


Web

http://www.trumf.cz