Tyco Fire & Integrated Solutions s.r.o.


Tyco Fire Protection Products je součástí koncernu Tyco International Ltd., který patří mezi největší světové výrobce elektrických a elektronických komponentů. Výrobní závod a vývojové centrum divize Tyco Safety Products se nachází v obci Ráječko v okrese Blansko a staly se jeho nedílnou součástí na začátku roku 2010.
Výrobní závod společnosti Tyco Safety Products v Ráječku vyrábí tisíce produktů jak pro soukromý tak i pro komerční sektor, např. elektronické zabezpečovací systémy, monitorovací systémy, systémy pro ochranu lidských životů, systémy pro detekci a hašení požárů a medicínská komunikační a signalizační zařízení.
Vývojové centrum se jako jediné v České republice zaměřuje na vývoj systémů protipožární ochrany a detekce požárů. Jeho aktivity se soustředí na design mechanických dílů pro nová elektronická protipožární zařízení a na návrh analogových či digitálních elektronických obvodů. Má také vlastní tým SQA (Software Quality Assurance)pro testování vyrobených prototypů a nově vyvinutého software. Vývojové centrum v České republice působí od roku 2004.

Company address

Osvobození 363
, Ráječko
Česká republika

Tax Identification Number 61055077
VAT ID


Category

Electrical engineering,

Contact


Send a message

Contact company

Tyco Fire & Integrated Solutions s.r.o.


×

Where you can find us


Company address

Osvobození 363
, Ráječko
Česká republika

Tax Identification Number 61055077
VAT ID