Valeo


Není nás vidět a stejně jsme přítomni. Vylepšujeme auta tak, aby se lépe řídilo. Naše umění tkví v bezpečné a příjemné jízdě. Pomáháme při parkování v nákupních centrech v podobě sebeparkovacích aut, při nenadálých okolnostech v podobě automatického brzdění, při předjíždění v podobě hlídaní mrtvého úhlu. S prototypem samořídícího auta, „Cruise4U“, jsme již zdolali více než čtyřicet tisíc testovacích kilometrů po Evropě a Spojených Státech a stále jedeme dál. Jsme průkopníkem i v hybridizaci aut: vynalezli jsme stop-start systém a vloni jsme dodali automobilkám první sériové elektrické turbodmychadlo. A to se ani při té vší práci nezapotíme, my totiž umíme i autoklimatizace.
Až si příště sednete do auta, vzpomeňte si na nás a buďte v klidu.

V České republice vyrábíme na třech místech (Humpolci, Žebráku a Rakovníku), vyvíjíme a zkoumáme v Praze a testujeme na polygonu v Milovicích. Celosvětově investujeme každý rok 10 % tržeb do výzkumu a vývoje, mimo jiné i do výstavby nového špičkového vývojového areálu v Praze-Hostivaři za 600 milionů korun.

Máte vzdělání v technickém oboru: strojní, elektro nebo IT? Baví vás neustále se vzdělávat? Chcete spolupracovat s kolegy na jiných pobočkách firmy v zahraničí a využívat angličtinu na denní bázi? Máte zodpovědný a proaktivní přístup k úkolům? Do našich týmů ve vývoji či výrobě hledáme právě takové kolegyně a kolegy. Lidi s vizí a zapálením pro svou práci a pro moderní automobilové technologie.

Aktuálně hledáme:

vývojáře - konstruktéry
vývojáře - hardware
vývojáře - software
vývojáře - testovací inženýry
procesní inženýry do výroby
inženýry kvality do výroby

Patříme mezi nejlépe hodnocené zaměstnavatele v České republice. Získali jsme opakovaně titul „Zaměstnavatel Roku“ pro Středočeský kraj a v roce 2016 i cenu „Top Employer Czech Republic“.

Company address

Sázečská 247/2
10800, Praha
Česká republika

Tax Identification Number 49823001
VAT ID CZ49823001


Web

http://www.valeo.cz


Category

Automotive,
Electrical engineering,
Information technologies,
Logistics,
Mechanical Engineering,
Science and Research,
Manufactory,

Contact

cz.recruitment.mailbox@valeo.com


Send a message

Contact company

Valeo


×

Actual JobOffersWhere you can find us


Company address

Sázečská 247/2
10800, Praha
Česká republika

Tax Identification Number 49823001
VAT ID CZ49823001


Web

http://www.valeo.cz