Stáž v auditu - Brno

Obor: Ekonomie
Lokalita: Brno
Druh úvazku: Stáž
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 7. 3. 2024

Pro naše klienty, přední společnosti v Česku i v zahraničí, řešíme ty nejkomplexnější a nejnáročnější projekty. Technické sloučení dvou velkých korporací do jedné? Vytvoření globálního datového skladu? Zajištění kybernetické bezpečnosti firmy? Návrh nového internetového bankovnictví? Není problém! S tím vším (a mnohem víc) pomáhají naše špičkové expertní týmy. Pokud tě zajímá svět technologií, ozvi se nám.

Popis pozice

„Proč mám jít na stáž do auditu?“

Kde jinde začít kariéru než ve společnosti, která je leaderem v auditu? Jsme největší auditní tým s top klienty a s námi zjistíš nejen jak funguje byznys nebo interní procesy různých firem, ale také proč je audit pro jejich chod tolik důležitý. A ve velkém týmu jsou velké kariérní příležitosti! Jo a mít PwC v CV je skvělý zářez :)

„Dostanu od vás po skončení stáže pracovní nabídku?“

No jasně, budeme jedině rádi, když u nás zůstaneš po stáži. A když s námi vydržíš a opravdu zazáříš, povýšíme tě rovnou na seniora.

Co hledáme

„Jaký mám mít profil, aby to byl match?“
  • Studuješ VŠ ideálně ekonomického směru.
  • Zkušenost z auditu / účetnictví / financí je výhodou, zájem podmínkou :)
  • Máš alespoň 25 hodin času týdně na PwC.
  • Mluvíš plynně česky / slovensky a angličtina ti nedělá problém.
  • Pracuješ pečlivě a máš smysl pro zodpovědnost.
  • Rád/a pracuješ v týmu, i na svou vlastní zodpovědnost.

Co nabízíme

„Co mě čeká na stáži?“
  • V září nastoupíš a projdeš intenzivním školením.
  • Pod vedením zkušenějších kolegů budeš pravidelně komunikovat s klienty, kteří ti dávají data potřebná k provedení auditu.
  • Kontrola výkazů velkých společností, které ovlivňují kapitálové trhy. Většinou jsi to ty, kdo jako první vidí jejich výsledky.
  • Spolupráce se zkušenějšími kolegy, kteří ti vždy rádi pomůžou nebo tě s sebou vezmou na zajímavou schůzku s klientem.
  • Prověrky kontrolního prostředí u našich klientů (od automotive až po bankovnictví).
  • Cestování za klienty i mimo Brno, tak je dobré s tím počítat.
  • Volné léto na cestování a všechny formy zábavy.

Benefity

„Na jaké odměny a výhody se v PwC můžu těšit?“
  • Na práci, která dává smysl a velké možnosti osobního rozvoje.
  • Nástupní mzdu 190 CZK/h při 20 h za týden, pokud pracuješ více než to, můžeš se těšit na 210 CZK/h.
  • Na každoroční navýšení platu a 10 000 benefitních bodů na sport, stravenky nebo kulturu.
  • Pravidelné odborné vzdělávání ti pomůže rozvinout byznysové, technické i soft skills.
  • Výkonný notebook a iPhone s neomezenými daty? U nás samozřejmost!
  • Po ukončení školy a stáže můžeš dostat #doublepromotion, tedy postup rovnou do role seniora.

„Vibe checked. Tak co dál?“

Výběrové řízení právě probíhá. Stačí, když vyplníš pár informací o sobě a my se ti co nejdříve ozveme. V první fázi tě čekají online testy a pokud jimi projdeš, pozveme tě na assessment centrum. Tam budeš pracovat na týmové case study a setkáš se s naší recruiterkou Nicole a manažery z auditu.

V případě zájmu se přihlaš na našich stránkách.