AHOLD Czech Republic, a.s.


AHOLD Czech Republic, a.s.

Více než dvě stovky moderních super- a hypermarketů staví AHOLD Czech Republic, a.s., do pozice největší společnosti ve svém oboru v České republice. V roce 2001 dosáhla obratu téměř 30 miliard korun. Není bez zajímavosti, že i řetězce Albert nabízejí na své prodejní ploše nepotravinářské zboží, a to v rozsahu pět až šest procent celkového obratu. V Hypernovách se toto zboží podílí na celkovém objemu prodejů více než 30 procenty.

Ahold Czech Republic, a.s., ve svých prodejnách jen za rok 2002 obsloužil na 132 milionů zákazníků a zaměstnal více než 12.500 lidí. Je jednou z nejrychleji se rozvíjejících maloobchodních společností a zároveň jedním z největších zaměstnavatelů u nás. V současnosti společnost plánuje otevření dalších prodejen Albert a Hypernova, např. v létě bude otevírat Hypernovu v Kroměříži a na podzim v Karviné.

Hypernova i Albert pro své zákazníky pravidelně připravují akční nabídky nejžádanějšího sezónního zboží za zvýhodněné ceny, na které upozorňují rozesílanými informačními letáky. Tyto informace jsou zároveň zveřejňované i na internetových stránkách www.ihypernova.cz a www.ialbert.cz, na nichž zákazníci najdou i celou řadu dalších zajímavostí včetně nápaditých kuchařských receptů.

V obou řetězcích je u elektronických pokladen možné platit v hotovosti i platebními kartami, v Albertech dokonce také stravenkami. V hypermarketech Hypernova, umístěných v příhraničních oblastech (Znojmo, Břeclav, Ústí nad Labem, Klatovy, Liberec, Česká Lípa, Jindřichův Hradec, Trutnov, Karlovy Vary, Děčín a Cheb), je samozřejmostí i možnost platit už dnes v eurech.

Royal Ahold

Mateřskou společností Ahold Czech Republic je Royal Ahold, globální provozovatel lokálních maloobchodních sítí a dodavatel hotových pokrmů. Ve svých prodejnách po celém světě každý týden obslouží na 40 miliónů zákazníků.

Company address

Nupaky 145
251 01, Říčany u Prahy
Česká republika

Tax Identification Number 44012373
VAT ID


Web

http://www.ahold.cz


Category

Buying/Selling,

Contact


Send a message

Contact company

AHOLD Czech Republic, a.s.


×

Actual JobOffersWhere you can find us


Company address

Nupaky 145
251 01, Říčany u Prahy
Česká republika

Tax Identification Number 44012373
VAT ID


Web

http://www.ahold.cz