B:TECH, a.s.


Studuješ elektrotechniku a hledáš možnost získat PRAXI nebo BRIGÁDU při studiu? Studentům elektrotechniky a automatizace nabízíme obojí. Absolventi těchto oborů chutí procestovat svět u nás najdou i PRACOVNÍ UPLATNĚNÍ na pozicích programátor PLC, programátor robotů, servisní technik nebo projektant.

Jsme česká inženýrská společnost. Sídlíme v Praze a v Havlíčkově Brodě. Plánujeme otevřít i pobočku v Brně. Je nás přes 100. Většina z nás jsou programátoři průmyslové automatizace a projektanti elektro. Poskytujeme služby v průmyslové automatizaci, průmyslové informatice a robotice. Programujeme řídicí systémy, průmyslové aplikace a roboty.

Technologie, které uvádíme do provozu jsou po celém světě. Naši koncoví zákazníci jsou zejména z odvětví potravinářského průmyslu, automotive, logistiky a energetiky.

Jsme certifikovaný partner Microsoft Software Development Silver a systémový integrátor předních světových výrobců řídicích systémů.

V ROCE 2018 CHCEME TÉMĚŘ ZDVOJNÁSOBIT NAŠE ODDĚLENÉ ZAMĚŘENÉ NA LOGISTIKU A SKLADOVÁNÍ. Hledáme 8 PLC programátoru a 2 projektanty. Je to velká příležitost pro absolventy. Všechno, co budeš pro svoji práci potřebovat tě naučíme.

Máš zájem se dozvědět víc? Ozvi se: lenka.klimesova@btech.cz, 602 368 906

Company address

U Borové 69
580 01, Havlíčkův Brod
Česká republika

Tax Identification Number 25937014
VAT ID CZ25937014


Web

http://www.btech.cz


Category

Electrical engineering,

Contact

lenka.valova@btech.cz


Send a message

Contact company

B:TECH, a.s.


×

Actual JobOffersWhere you can find us


Company address

U Borové 69
580 01, Havlíčkův Brod
Česká republika

Tax Identification Number 25937014
VAT ID CZ25937014


Web

http://www.btech.cz