Affinitas GmbH


eDarling je jedna z nejúspěšnějších internetových seznamek v Evropě, která působí již v devatenácti zemích. V roce 2008 byla založena společností Affinitas s.r.o. v Berlíně.

Naším cílem je pomáhat nezadaným s vysokými nároky při hledání dlouhodobých vztahů. Základem úspěšného seznamování na eDarlingu je vědecky podložený test osobnosti, takzvaný "Matching" test. Na rozdíl od jiných seznamek doporučujeme již od počátku našim členům jen ty partnery, kteří se k nim na základě vyhodnocení testu skutečně hodí, tzv. "matchují".

Mimo jiné nabízí eDarling i funkci „Oboustranného seznámení“, která uživatelům usnadňuje počáteční komunikaci a navede je jednoduše ke kladení otázek. Celý proces seznamování včetně prvního skutečného kontaktu se díky tomuto systému výrazně ulehčuje.

Neustále dbáme na vysokou kvalitu veškerých nabízených služeb. Dokladem jsou četná vyznamenání v několika zemích za vysoce kvalitní služby a za dodržování pravidel týkajících se soukromí. Největší motivací jsou pro nás vztahy, které díky naší práci vznikají den co den.

Company address

Kohlfurter Strasse 41/43
10999 , Berlín
Německo

Tax Identification Number 115958 B
VAT ID


Web

http://www.edarling.cz/


Category

Administration,
Information technologies,
Marketing,
Media,
Services,
Creative and design,

Contact


Send a message

Contact company

Affinitas GmbH


×

Actual JobOffersWhere you can find us


Company address

Kohlfurter Strasse 41/43
10999 , Berlín
Německo

Tax Identification Number 115958 B
VAT ID


Web

http://www.edarling.cz/