Workswell s.r.o.


Společnost Workswell s.r.o. je středoevropská obchodní a výrobní společnost se sídlem v České republice. Zaměřuje se na oblast strojového vidění a bezdotykového měření teploty. Společnost je ve světě známá především díky svým produktům v termografii. Jedná se o stacionární termokamery WIC, termovizní NDT systém ThermoInspector a termovizní systém pro drony Workswell WIRIS. V roce 2015 získala společnost Workswell s.r.o. třetí místo v soutěži Vodafone Firma roku v České republice.

Produkty a systémy společnosti Workswell s.r.o. jsou využívány při výrobě komponent pro automobily řady evropských producentů. Pokud jezdíte v některém z novějších modelů automobilů BMW, Škoda, Renault, Kia a dalších, pravděpodobně byl při výrobě některé z komponent tohoto automobilu použit termovizní nebo jiný systém od společnost Workswell s.r.o. Společnost Workswell s.r.o. získala řadu pozitivních dalších referencí i mimo automobilový průmysl, a mezi její zákazníky tak patří například ČEZ, RWE, Bosch, Honeywell, Tesco, Heineken, Kofola, IKEA, Net4Gas, Semikron, ArcelorMittal, Vítkovice power engineering a stovky různých menších, středních i velkých průmyslových podniků.

Častými klienty společnosti Workswell s.r.o. jsou prakticky všechny domácí univerzity a výzkumné organizace, ovšem mnohé zahraniční a to například Johns Hopkins University, The Hebrew University of Jerusalem, École polytechnique fédérale de Lausanne, Georgia Institute of Technology, US Army Engineering Research a řada dalších.

Company address

Dr. Zikmunda Wintra 376/5
16000, Praha 6
Česká republika

Tax Identification Number 29048575
VAT ID CZ29048575


Web

http://www.workswell.cz/


Category

Automotive,
Electrical engineering,
Energetics,
Information technologies,
Marketing,
Civil Engineering,
Science and Research,
Education,

Contact

info@workswell.cz


Send a message

Contact company

Workswell s.r.o.


×

Actual JobOffersWhere you can find us


Company address

Dr. Zikmunda Wintra 376/5
16000, Praha 6
Česká republika

Tax Identification Number 29048575
VAT ID CZ29048575


Web

http://www.workswell.cz/