Manažer kvality a interních procesů

Description of the job offer

Pracovní náplň:
• Analýza interních procesů, činností a s tím spojené vyhodnocení rizik
• Odhalování nedostatků v procesech, návrh nápravných opatření a zavádění nových postupů v oblasti kvality služeb a interních procesů
• Plánování, organizování a provádění interních auditních zakázek
• Evidence opatření, sledování plnění úkolů vyplývajících z auditů
• Prezentace výsledků auditu, plánování a prosazování opatření
• Vyhodnocování závěrečných zpráv z auditů, konzultování doporučení s jednotlivými odděleními
• Identifikace potenciálních rizik v procesech a aktivitách společnosti
• Spolupráce na sestavení ročního plánu auditních akcí
• Aktivní spolupráce se všemi pobočkami a odděleními společnosti
• Vedení týmu po stránce odborné i vzhledem k efektivitě činnosti oddělení
o nábor, motivace, koučink, stanovení cílů týmu i jednotlivců, kontrola jejich práce, efektivity…

We require

Požadavky
• VŠ vzdělání ekonomického / matematického / technického směru
• Prokazatelná zkušenost v oblast interního auditu, reklamací, případně procesního managementu
• Znalost MS Office - zejména Excelu na výborné úrovni
• Pokročilá znalost anglického jazyka - slovem i písmem
• Analytické myšlení a schopnost prezentace a argumentace vlastních úsudků
• Organizační a komunikativní dovednosti
• Schopnost týmové spolupráce
• Samostatnost, pečlivost, přesnost,
• Smysl pro zodpovědnost, svědomitost, důslednost
• Přirozená autoritativní osobnost
• ŘP skup. B

We offer

Nabízíme
• Příjemné pracovní prostředí v mezinárodní obchodní společnosti
• Motivační finanční ohodnocení
• Jazykové kurzy, profesní vzdělávání
• Možnost profesního růstu
• Moderní zázemí silné společnosti, práce v open space
• Odborné školení v rámci profesního růstu

Job Offer Type

Full-time Job

Level

senior

Position

adviser

Date of publishing

před 4 dny

Category:

Economy

Location:

Prague and surroundings

Start day

April 2017

Required language skills

English

Contact

Contact

Respond to job offer.

Contact company

Future recruitment, s.r.o.

Na Florenci 1055/35
11000, Praha 1
27580598