PLC programátor – logistika a skladování

Description of the job offer

Svět logistiky a skladování je na vzestupu a ty můžeš být u toho. Chystáme se téměř zdvojnásobit náš tým specializovaný na řízení logistiky a třídící technologie. Je to příležitost nejen pro zkušené programátory ale uplatníme i absolventy, kteří se domluví anglicky.

Svět automatizace a logistiky tě čeká
Náš zákazník patří ke světové špičce v oblasti automatizace logistických procesů. Spolupráce je založena na vstřícném a partnerském přístupu. Kromě přátelského kolektivu si ceníme také výborně zpracovaného standardu, který zvyšuje efektivitu práce i zaškolování.

Jak to chodí?
Náš přístup je individuální, ale obvykle tě po nástupu k nám čekají 2 měsíce zaškolování v rámci našeho havlíčkobrodského týmu. Projdeš základním školením, seznámíš se se standardy. Potom už tě čeká první projekt, na kterém pracuješ pod dohledem zkušenějšího kolegy. Součástí této profese je oživování technologií u koncového zákazníka, takže počítej s řadou zahraničních služebních cest.

We require

Máš ukončené elektrotechnické vzdělání a chceš poznat svět. Praxe na pozici není podmínkou. Ze školy máš základy PLC programování a chytlo tě to. Jsi houževnatý a máš pozitivní přístup k práci. Prostě tě to musí bavit. Domluvíš se anglicky.

We offer

Místo pracoviště
Havlíčkův Brod, po zaškolení možnost pracovat v naší kanceláři v Praze nebo do budoucna v Brně, případně formou homeoffice.

Job Offer Type

Full-time Job


Date of publishing

October 20, 2017


Category:

Electrical engineering


Location:

Highlands county


Start day

November 2017


Required language skills

English

Contact


Contact

Lenka Valová
HR Specialist

Respond to job offer.

Contact company

B:TECH, a.s.

×

B:TECH, a.s.

U Borové 69
580 01, Havlíčkův Brod
Česká republika