PLC programátor – potravinářský průmysl, projekty v Evropě

Description of the job offer

Rozjíždíme nové oddělení zaměřené na automatizaci v oblasti potravinářského průmyslu. Jestli chceš být u toho, když se buduje nový tým a zároveň mít zázemí dlouhodobě stabilní společnosti, je tohle ta správná příležitost pro tebe. Buď s námi u zrodu, tým poroste a ty můžeš i kariérně růst s ním.

Svět automatizace tě čeká
Naším zákazníkem je švýcarská společnost, která realizuje projekty pro koncové zákazníky především v rámci Evropy, ale i jiných částech světa. Příprav projektu trvá zhruba 3 měsíce včetně testů a následují zhruba 2 - 3 měsíce oživování na stavbě. Celkový objem cestování roce by tvořil zhruba 2/3 tvého pracovního času.

Jak to chodí?
V rámci zaškolování tě čeká 1-2 měsíce intenzivního školení pod vedením našeho zkušeného kolegy. Školení bude probíhat Havlíčkově BroděPracovat budete v prostředí softwarovém SIEMENS TIA Portal. Po úvodním zaškolení společně vyrazíte na první stavbu.

We require

Co od tebe čekáme my?
Máš ukončené elektrotechnické vzdělání a chceš poznat svět. Potřebujeme, abys měl nárok na osvědčení dle vyhl. 50 §6. Ze školy máš základy PLC programování a chytlo tě to. Jsi houževnatý a máš pozitivní přístup k práci. Rád cestuješ. Prostě tě to musí bavit. Ovládáš angličtinu na mírně až středně pokročilé úrovni. Školení bude probíhat v českém jazyce, ale přece jenom tě čekají služební cesty do zahraničí.

We offer

Místo pracoviště
Havlíčkův Brod, po zaškolení možnost pracovat v naší kanceláři v Praze nebo do budoucna v Brně, případně formou homeoffice.

Job Offer Type

Full-time Job


Date of publishing

October 20, 2017


Category:

Electrical engineering


Location:

Highlands county


Start day

November 2017


Required language skills

English

Contact


Contact

Respond to job offer.

Contact company

B:TECH, a.s.

×

B:TECH, a.s.

U Borové 69
580 01, Havlíčkův Brod
Česká republika