PROJEKTANT elektro – automatizace v logistice a skladování

Description of the job offer

Svět logistiky a skladování je na vzestupu a ty můžeš být u toho. Chystáme se téměř zdvojnásobit náš tým specializovaný na řízení logistiky a třídící technologie. Je to příležitost nejen pro zkušené projektanty ale uplatníme i absolventy, kteří se domluví anglicky.

Svět automatizace a logistiky tě čeká
Náš zákazník patří ke světové špičce v oblasti automatizace logistických procesů. Spolupráce je založena na vstřícném a partnerském přístupu. Kromě přátelského kolektivu si ceníme také výborně zpracovaného standardu, který zvyšuje efektivitu práce i zaškolování.

Jak to chodí?
Náš přístup je individuální, ale obvykle tě po nástupu k nám čekají 2 měsíce zaškolování v rámci našeho havlíčkobrodského týmu. Projdeš základním školením, seznámíš se se standardy. Potom už tě čeká první projekt, na kterém pracuješ pod dohledem zkušenějšího kolegy.

We require

Co od tebe čekáme my?
Máš ukončené elektrotechnické vzdělání a chceš se stát projektantem (pokud jím už nejsi). Praxe na pozici není podmínkou. Ze školy máš základy kreslení v AutoCAD nebo Eplanu a chytlo tě to. Jsi houževnatý a máš pozitivní přístup k práci. Prostě tě to musí bavit. Domluvíš se anglicky.

We offer

Místo pracoviště
Havlíčkův Brod, po zaškolení možnost pracovat v naší kanceláři v Praze nebo do budoucna v Brně, případně formou homeoffice.

Job Offer Type

Full-time Job


Date of publishing

October 20, 2017


Category:

Electrical engineering


Location:

Highlands county


Start day

November 2017


Contact


Contact

Respond to job offer.

Contact company

B:TECH, a.s.

×

B:TECH, a.s.

U Borové 69
580 01, Havlíčkův Brod
Česká republika