Python programátor/ka

Description of the job offer

V týmu s dalšími kolegy budete rozvíjet obchodní informační systém Seznamu, který denně používají stovky obchodníků a další interní i externí uživatelé. Snoubí se zde Oblasti CRM, obchodních systémů, účetnictví a internetové reklamy. Přestože jde o interní systém, není to žádná malá webovka, ale seriozní aplikace běžící na mnoha strojích ve dvou lokalitách. Programujeme převážně v Pythonu (2.7 a 3.x). Většinu dat máme v MySQL ale i v ElasticSearch, Couchbase a dalších databázích. Na frontendu máme převážně React (ES6). Server-side šablony píšeme v Jinje. Do produkce nasazujeme buď Debian balíčky, nebo Docker image do Kubernetesu. Kód verzujeme v GITu, každá featura prochází code review a ke každé jsou napsané testy (používáme pytest). Samotnou funkčnost aplikace ověřujeme pomocí Seleniových testů. O CI a kvalitu se nám stará Jenkins. Výhodou je, že máme pouze interní zákazníky a komunikaci zprostředkovávají produkťáci, takže se nemusíte bát práce pod tlakem. Umíme vytvořit prostor pro nerušenou práci. Práci organizujeme ve Scrumu, práci plánujeme společně jako tým. Složitější úkoly navzájem konzultujeme a pokud je to vhodné tak i párujeme. Záleží nám na Vašem rozvoji a budeme ho podporovat a očekávat.

We require

Hledáme posily do týmu interních systémů. Kolegy a kolegyně pro které je Python denním chlebem nebo umí výborně jiný jazyk a nebo s Pythonem začínají a chtějí se rychle zdokonalit. Pro které Javascript není sprosté slovo. Kteří si rozumí s databázemi a nebojí se do nich na ledacos zeptat. Mají reálné zkušenosti s vývojem webových aplikací (Flask vítanou výhodou) a nerozhodí je nějaké to "pětikilo". Píšou a pouští testy aby těch "pětikil" bylo co nejméně. Code review berou jako příležitost se něco naučit a své zkušenosti předat. Nadšeně se učí nové technologie a nebojí se je zavádět do praxe. Zajímají se o vliv na celou aplikaci, ne jen o svůj malý kus kódu. Kolegy berou jako partu lidí se společnými problémy, úspěchy a cíli. Jste-li takoví, hledáme zřejmě právě vás.

We offer

Přátelské prostředí, neformální atmosféru, teambuildingy, firemní akce. Jsme pet friendly a máme fitko i lezeckou stěnu. Výhody: týden dovolené navíc, stravenky, Cafeterie, firemní školka nebo třeba příspěvek na hlídání dětí. Technologie: moderně vybavené pracoviště. Mac, Windows, Linux. Všechno máme.
Vzdělání a rozvoj: příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji. Jazykové kurzy. Interní vzdělávání a účast na konferencích. Pracovní doba:
Jste spíš ranní ptáčata, nebo sovy? Máme flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Job Offer Type

Full-time Job


Date of publishing

November 1, 2017


Category:

Information technologies


Location:

Prague and surroundings


Start day

January 2018


Contact


Contact

Respond to job offer.

Contact company

Seznam.cz, a.s.

×

Seznam.cz, a.s.

Radlická 3294/10
150 00, Praha 5
ČR