Tips and Articles

LinkedIn for students - why and how

Concur (Czech) s.r.o.

Recruitment is changing as quickly as the rest of the society and its communication. It is more likely today to be approached by recruiter from the company via social network (LinkedIn, FB or others) then to be approached by any other way. Don't hide yourself especially when you are open to start your career during your studies, be present and use it to your advantage.

Android Academy with Concur (free course)

Concur (Czech) s.r.o.

Concur is always trying to provide a space to the young technical talent studying Computer Science and Informational Technologies to follow their passion. So if you are interested in learning in how to develop on Android Devices, join our free Android Academy - free intensive course for beginners. See more about course in below and about the course preconditions. Capacity is limited!

Zjisti, jací zaměstnavatelé se k tobě hodí nejvíce a jaký jsi kariérní typ

IAESTE České republiky

Už přemýšlíš, co budeš dělat po vysoké škole? Průzkumy Universum Talent Survey každoročně osloví přes 1,3 milionu vysokoškoláků z téměř 60 zemí světa a pomáhají pro ně budovat lepší pracovní klima. Zkoumá se v něm velmi detailně, co vysokoškoláci chtějí od práce, vzdělávací instituce, na kolik si své práce cení, co je pro ně důležité a kde by chtěli pracovat. Jedině tak je možné zjistit reálné požadavky dnešní generace Y.

Vyberte si správného zaměstnavatele - obor IT

Concur (Czech) s.r.o.

Oblast informačních technologií netrpí nedostatkem pracovních příležitostí s různorodým zaměřením. Tato pestrá pracovní nabídka může být oříškem obzvláště pokud se vám podaří dostat více nabídek najednou. V takovém případě je nutné si uvědomit, že pro každého existuje to pravé pracovní místo, které pro něj "funguje" v určitém životním období. Jak poznat takové zaměstnání?

Pravidla úspěšného stážisty

Concur (Czech) s.r.o.

Pro mnoho studentů je stáž první pracovní zkušeností a je jednoduché pochopit, že potřebují prostor k získání profesionálního chování. Většina z nich ho získá stylem "pokus omyl", což samozřejmě vždy znamená, že vás nemine pár nejpříjemných situací. Pokud si jich pár chcete ušetřit, vemte v potaz nabízená doporučení.