PřihlášeníPro společnostien
Přihlášení Pro společnosti
Veletrh iKariéra IAESTE VŠCHT Praha
20. 3. 20199:00-16:00
Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
Partner projektu:
28
firem
1500
účastníků
2
prezentace

O veletrhu

Veletrh iKariéra je jedinečná událost, při které budeš mít šanci osobně se potkat s personalisty z firem a poznat své potenciální zaměstnavatele. Díky možnosti neformálního setkání se můžeš zeptat na vše potřebné ohledně práce ve firmě, průběhu přijímacího řízení či brigády při studiu. Zkrátka cokoli, co se Ti honí hlavou. Během veletrhu můžeš také navštívit zajímavé přednášky, zkonzultovat své CV nebo navštívit kariérní poradkyni. Prostřednictvím tohoto eventu se dozvíš všechny důležité informace o veletrhu, získáš přehled o firmách, které na Tebe čekají, o přednáškách a dalších bonusech.

# tik – tak

DOCHÁZÍ TI ČAS.

Program

Účastníci veletrhu

Galerie

Veletrh iKariéra VŠCHT Praha

Jak se tam dostanu?

Veletrh se letos opět koná v prostorech bývalého rektorátu ČVUT, tj. v budově B VŠCHT Praha, vchod ze Zikovy ulice a v respiriu.

Program

Zahájení Veletrhu iKariéra IAESTE VŠCHT Praha 2019

IAESTE Czech Republic
9:00
Budova B - vchod Zikova ulice & respirium

Otevření veletrhu pro studenty.

Zkušební pohovory

IAESTE Czech Republic
10:00
Budova B - místnost bude upřesněna po přihlášení na pohovor

Pracovní pohovor - jeden z důležitých kroků k získání vysněné práce, ale jak při něm uspět? Nejlépe, když si to vyzkoušíš již předem a odbornící Ti i poradí co zlepšit a jak se na to nejlépe připravit, a proto jsme pro Vás připravili pohovory nanečisto. Vyber si pozici z následujících inzerátů a pomocí formuláře se přihlas. !Pozor, kapacita je omezena a přihlášení je závazné! https://goo.gl/forms/6O5KZZMQLfREHhtC3 Inzeráty k pracovním pozicím zde: https://www.facebook.com/events/386505912132863/permalink/390707981712656/

CV poradenství

IAESTE Czech Republic
10:00
Budova B - respirium

Během celého dne veletrhu je možnost si nechat své CV zkontrolovat odborníkem a dostat pár rad, jak ho vylepšit.

CV fotograf

IAESTE Czech Republic
10:00
Budova B - respirium

Během veletrhu je také možnost pořídit si novou fotografii na CV.

Kariérní poradna

IAESTE Czech Republic
10:00
Budova B - dle domluvy

Během veletrhu bude k dispozici i kariérní poradkyně Dr. Ing. Markéta Raková, se kterou si můžete sjednat schůzku. Markéta je profesionální kouč a lektor manažerských a komunikačních dovedností. Pracuje hlavně s top manažery a majiteli firem a pomáhá s osobním rozvojem těm, kteří se rozhodli ve svém životě udělat nějakou změnu. Také jste jí již mohli vidět na naší přednášce Než skočíš do pracovního procesu, přemýšlej a pracuj na sobě. Přihlášení na schůzku probíhá na stránkách PKC pod tímto odkazem. https://pkc.vscht.cz/karierni-poradna

Nadace Experientia: Zahraniční stáže a start-up granty

IAESTE Czech Republic
13:00
Budova B - učebna BII

Nadace Experienta vznikla před 6 lety z iniciativy manželů Hany a Dalimila Dvořákových. Nadaci Experientia, která podporuje mladé vědce z oboru organické, bioorganické a medicinální chemie, založili společně v roce 2013. Nadace představuje naprosto výjimečnou a fantastickou příležitost pro všechny mladé vědce, kteří chtějí vycestovat na postdoktorandskou stáž na vysněném pracovišti. Nyní rozjíždějí další projekt startovacích grantů, kterým chtějí mladé vědce motivovat k založení vlastní výzkumné skupiny v ČR.

Grow with Google: Jak naskočit do světa digitálního marketingu

IAESTE Czech Republic
14:00
Budova B - učebna BII

Pracovní pozice v digitálním odvětví se mění rychlostí světla. To ale neznamená, že vám ujel vlak. Jak se dá naskočit do tohoto profesního světa? Technologické dovednosti budou žádoucím základem pracovní gramotnosti pro 90% budoucích zaměstnání. 47% populace EU ale nemá dostatečné digitální dovednosti. Jak se na tuto dobu připravit a prosadit se v digitalizujícím se světě?