Studentská stáž - přípravář/technolog (energetika a strojírenství)

Obor: Strojírenství
Lokalita: Horní Počernice, Česko
Druh úvazku: Částečný úvazek | Stáž | Trainee program
Požadované vzdělání: Ing.

Metrostav je společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí. Jsme vyhledávaným a stabilním zaměstnavatelem, který drží slovo.

Popis pozice

Pro naší divizi, které se zabývá projekty v oblasti energetiky a průmyslových staveb hledáme studenta/studentku, který/která má zájem o tuto oblast.

Vaší náplní práce bude:

  • spolupráce se zahraničními subdodavateli na přípravě technologických návrhů (základních procesních schémata, výpočty hmotnostních bilancí, funkční popisy díla, aj.) čištění spalin, spalování biomasy a komunálních odpadů,
  • příprava technologických návrhů plynových a paroplynových zdrojů.

  • student/ka - obory strojního zaměření (katedra energetiky a strojírenství/katedra strojírenské technologie)/ stavebního zaměření(ocelové konstrukce)
  • ochotu a možnost pracovat dva dny v týdnu
  • spolehlivost, flexibilitu
  • praxe není třeba, vše potřebné vás naučíme

Co nabízíme

  • vlídné přijetí; naši kolegové jsou zvyklí pracovat s nováčky s malými nebo žádnými pracovními zkušenostmi
  • budete se moci podílet na zajímavých a prestižních stavbách
  • jistotu a stabilitu – jsme jednička na českém stavebním trhu
  • u nás můžete profesně růst (jsme velká firma s velkými možnostmi)
  • patrona, který se o vás po adaptační dobu stará, ve smyslu zaučení a kontroly vaši práce – pomáhá vám řešit případné nesnáze
  • chápeme, jak je důležité se neustále vzdělávat, a proto vám zajistíme potřebné kurzy a školení
  • zažijete přátelskou atmosféru ve firmě i mimo ni – pořádáme sportovní akce a firemní večírky; máme dobré týmy, které drží spolu