Junior tester/ka webových aplikací

Obor: IT | Pojišťovnictví
Lokalita: Dopravní 139/33, Plzeň 3-Nová Hospoda, Česko
Druh úvazku: Částečný úvazek | Ostatní
Požadované vzdělání: Ostatní
Zveřejněno: 25. 8. 2021

Modul Servis s.r.o. je ryze česká nezávislá společnost, která od roku 2003 působí na tuzemském pojišťovacím trhu. Během let se její portfolio služeb rozrostlo i o další směry, jako je financování, rizikové audity a poradenství pro firmy. Pojištění a pojišťovací poradenství však nadále zůstává základním pilířem společnosti.

Svým klientům Modul Servis přináší srozumitelné a smysluplné služby bez kompromisů v jejich kvalitě. K vysoké profesionalitě napomáhá neustálé zvyšování odbornosti a kvalifikace zaměstnanců a také implementace moderních technologií a IT řešení. Příkladem může být nejpokročilejší systém pro autoprodejce pro pojišťování svých klientů na českém trhu.

Popis pozice

Baví tě testování? Do našeho týmu hledáme šikovného a pečlivého testera nebo testerku pro dlouhodobou spolupráci, který/á nám pomůže udržet kvalitu našich výstupů.

Jsi student, absolvent nebo již máš praxi? U nás budeš mít příležitost proniknout do nové oblasti a získat další zkušenosti.

Co hledáme

  • Rád/a objevuješ nové způsoby řešení.
  • Máš analytické a logické myšlení a zájem o IT oblast.
  • Máš smysl pro detail a jsi důsledný/á a spolehlivý/á.
  • Základní znalost HTML/CSS.
  • Umíš pracovat v týmu.

Co nabízíme

  • Přátelské a moderní pracovní prostředí v nově rekonstruovaných a klimatizovaných prostorech.
  • Práci na DPP, IČ, zkrácený úvazek.
  • Platové ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem.
  • Možnost získat rozsáhlé zkušenosti a kariérní růst.
  • Příležitost uplatnit a realizovat své nápady.
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby.