Specialista výrobní dokumentace pro R&D/Koordinátor výroby

Obor: Elektrotechnika a energetika | Strojírenství | Výroba a průmysl | Technologie a technika
Lokalita: Evropská 423/178, Praha 6
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Ing.
Zveřejněno: 21. 12. 2021

BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.

Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného.

Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

Popis pozice

Čemu se u nás budeš věnovat:

  • Tvorbě výrobní technické dokumentace.
  • Správě projektu na úrovni výrobního informačního systému.
  • Spolupráci při tvorbě nebo vytváření výrobních postupů a přípravků.
  • Koordinaci při zavádění projektu do sériové výroby.
  • Spolupráci s výrobními závody ČR a v zahraničí při zavádění nových technologií.
  • Budeš členem R&D týmu pro vývoj nových medicínských technologií.

Co hledáme

Budeme si rozumět, pokud máš:

  • Vzdělání technického směru (problematiku spojenou s výrobou rádi naučíme).
  • Schopnost samostatného technického a analytického myšlení.
  • Znalost a zkušenost s MS Office (Excel, Word) a programy pro grafickou tvorbu (např. CorelDraw).
  • Grafické cítění a smysl pro detail.
  • Znalost AJ (technická terminologie na úrovni tvorby technické dokumentace).

Co nabízíme

Na co se můžeš těšit?

  • Být u zrodu unikátních technologií pro medicínu od první myšlenky až po předání produktu do naší vlastní sériové produkce.
  • Práci v malém týmu (bez open space), s přátelskou atmosférou a otevřenou firemní kulturou.
  • Možnost neustále se učit a pracovat na sobě.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office.
  • V rámci kafeterie příspěvek na kulturu, zdraví, sport (Multisport karta), vzdělávání a samozřejmě i na jídlo (stravenky).
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).
  • Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a den si můžeš zpříjemnit i výbornou kávou.