Analytik - Audit Delivery Center

Obor: Administrativa | Ekonomie | Finance | Účetnictví
Lokalita: Brno
Druh úvazku: Plný úvazek | Částečný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 8. 3. 2022

Jsme Deloitte. A pomáháme špičkám českého a světového byznysu v oblastech jako jsou digitální technologie, robotizace, technologické inovace, CRM řešení, Cyber Risk, IT audit a mnoho dalších. V ČR je nás více než 1000 a hledáme nové posily do kanceláří v Praze a v Brně. Rádi tě přijmeme do našeho kolektivu.

Pod značkou „Deloitte“ působí a spolupracují desítky tisíc prvotřídních odborníků v nezávislých společnostech po celém světě. Společnost Deloitte v České republice je předním poskytovatelem služeb v oblasti auditu, daní, právního, finančního a podnikového poradenství i řízení rizik. Veškeré služby zajišťuje díky špičkovým tuzemským i zahraničním expertům. I ty se můžeš stát jedním z nich.

Popis pozice

Pojď s námi nastartovat svou kariéru! Budeš moci pracovat z kanceláře nebo home office, poznáš spoustu nových a milých kolegů, profíků, kteří Ti do začátku pomůžou a vše Tě naučí.

Co bude Tvým denním chlebem?

  • Budeš podporou auditních týmů při realizaci klientských zakázek.
  • Budeš se podílet na interním risk management procesu u jednotlivých auditních zakázek.
  • Staneš se součástí procesu kontroly, zadávání, zpracování dokumentů a dat.
  • Chystání průvodní dokumentace k auditům a před auditům, správa klientských složek.
  • Zpracování konfirmací u subjektů spolupracujících s klientem (komunikace a následná administrace)
  • Kontrola účetních závěrek klientů.
  • Úzká spolupráce na výše zmíněných procesech s kolegy v Audit Delivery Centru v Polsku.
  • Každodenní komunikace se členy auditních týmů.

  • Máš vysokoškolské vzdělání, ideálně ekonomického směru (jiný obor není překážkou).
  • Práci s MS Office (především Excelem) máš v malíčku. Tuto dovednost k práci v ADC týmu opravdu využiješ.
  • Domluvíš se anglicky a nedělá Ti problém napsat v angličtině i nějaký ten email.
  • Pečlivost, samostatnost a komunikace patří mezi Tvé přednosti.
  • Zajímá Tě audit, finance či účetnictví, a pokud máš v těchto oblastech i nějaké znalosti či zkušenosti, na pohovoru přímo zazáříš!

Co nabízíme

  • Získáš kvalitní praxi v renomované mezinárodní společnosti.
  • Budeš mít možnost rozvoje kariéry i v jiných odděleních Deloitte (klientský audit, daně atd.).
  • Zažiješ spoustu skvělých firemních akcí během celého roku.
  • Získáš 25 dní dovolené, iphone, notebook, sick days a další benefity.
  • Přijdeš do přátelského kolektivu mladých lidí, které jejich práce fakt baví.