Technický kalkulant na oddělení vývoje

Obor: Ekonomie | Strojírenství | Technologie a technika
Lokalita: Valašské Meziříčí
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 16. 3. 2022

  • SCHOTT je mezinárodní technologický koncern, který již 135 let vyvíjí a vyrábí speciální materiály, komponenty a systému, čímž přispívá ke zlepšování životních a pracovních podmínek. Jsme specialisté na sklo.
  • SCHOTT neustále zdokonaluje sklo díky odborným znalostem a zkušenostem v oblasti materiálů a technologií, které nemají ve světě obdoby.

Popis pozice

Výzkumné a vývojové centrum společnosti SCHOTT Flat Glass ve Valašském Meziříčí zaměstnává odborníky v oblasti techniky a inovací. Právě ti stojí za nejnovějšími produkty, se kterými se můžete setkat ve vašem každodenním životě. Vývojoví inženýři, designeři a další specialisté vyvíjí moderní skleněné dveřní systémy pro chladící a mrazící zařízení a podílejí se tak nejen na zajištění kvality vašich nakupovaných surovin a potravin, ale zároveň na úspoře energie, udržitelnosti zdrojů a ochraně našeho životního prostřední.

Co hledáme

Do našeho týmu přijmeme kolegu/kolegyni na pozici:

TECHNICKÝ KALKULANT NA ODDĚLENÍ VÝVOJE

Co bude Vaší náplní práce?

  • Zpracování žádosti, výpočet nabídky a její kompletní zpracování,
  • tvorba analýzy a zpracování vstupních dat,
  • kontrola a hodnocení ziskovosti,
  • podpora regionálních manažerů prodeje.
  • Komunikace napříč firmou – oddělení nákupu, zákaznický servis, controlling,
  • práce v systému SAP.

Co nabízíme

Jako společnost, která klade velký důraz na rozmanitost, inovace a průkopnický přístup, vítáme nové talenty a zájemce s různým spektrem znalostí a zkušeností. Našich zaměstnanců si ceníme a nabízíme jim široké rozvojové možnosti, flexibilní pracovní modely, odpovídající finanční ohodnocení včetně rozsáhlého systému firemních benefitů.

Benefity

Zaměstnanecké benefity:

  • týden dovolené nad rámec Zákoníku práce (celkem 5 týdnů)
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši  3,5% z vyměřovacího základu soc. pojištění po zkušební době
  • příspěvek na stravování v závodní kantýně do výše max. 55% z ceny jídla
  • poukázky na preventivní zdravotní program – Flexi Pass
  • benefitový systém Cafeterie po zkušební době – 12 000,- Kč/rok
  • dotované nápoje z výdejních automatů
  • odměny při pracovních výročích (do výše 10 000 Kč)
  • příspěvek zaměstnavatele na dětský tábor ve výši 500 Kč/dítě/rok
  • mezinárodní výměnný program prázdninových pobytů dětí zaměstnanců skupiny SCHOTT
  • zvýhodněné O2 tarify
  • slevy elektro

Dále naše společnost organizuje a zajišťuje:

  • Celorodinné sportovní akce pro zaměstnance, Dny zdraví, novoroční večírky
  • Program zdraví (cvičení jógy, pronájem sjezdovek, tenisové kurty a mnoho dalšího)
  • Systém vzdělávání a rozvoje zaměstnanců
  • Systém pravidelného ročního hodnocení zaměstnanců (Performance Appraisal)