Application Engineer CAD/PLM (m/ž)

Obor: Strojírenství | Technologie a technika | Výroba a průmysl
Lokalita: Chotěboř
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 2. 5. 2022

O společnosti

GCE je přední evropskou společností v oboru výroby a prodeje zařízení pro použití technických, medicinálních, čistých a speciálních plynů. Ústředí firmy se nachází ve švédském Malmö, ale hlavní výrobní závod je v Chotěboři, v České republice. Obchodní zastoupení jsou lokalizována na 14 místech světa, pokrývají prakticky celý svět a pracuje v nich téměř 1100 zaměstnanců. Jsme dynamická a stabilní společnost s mnohaletou tradicí a know-how. Strategické investice do naší společnosti přispívají k jejímu dalšímu rozvoji, špičkovému vybavení a technologicky jedinečným řešením výrobků a procesů. Náš odborný tým inženýrů z vývojového oddělení, které je lokalizováno právě v chotěbořském závodu, se zabývá kompletním vývojem, výzkumem a testováním nových prototypů i inovací stávajícího portfolia našich výrobků

Popis pozice

Jsme přední evropskou společností v oboru výroby zařízení pro použití technických a speciálních plynů. Náš výrobní závod v Chotěboři má více než 85 letou tradici a díky našim lidem stále rosteme. V rámci našeho týmu vývojových konstruktérů aktuálně nabízíme pracovní příležitost/cennou praxi pro absolventy SŠ/VŠ technického zaměření na pozici Application Engineer CAD/PLM.


Co budeš dělat?

*budeš mít na starosti správu a údržbu CAD SW a správu PDM/PLM SW (Vault, Windchill)

*budeš mít na starosti podporu technických úseků a výroby + kontrolu přenosů během procesů a změnových řízení

*budeš se podílet na strategii a výběru softwaru, testování a vylepšování funkčnosti SW včetně upgradů

*ve spolupráci s oddělením IT budeš provádět instalace SW a provádět školení uživatelů

*budeš vytvářet a udržovat CAD databáze (materiály, knihovny komponentů, šablony výkresů, …)

*budeš mít na starosti správu CAD/PDM/PLM licencí v rámci GCE skupiny


Co hledáme

Chceš se stát součástí fungujícího týmu technologů v mezinárodní společnosti a máš vzdělání technického typu se zaměřením na IT? Máš zkušenosti na obdobné pozici? Chtěl/a bys uplatnit cizí jazyk a nedělá Ti problém mluvit anglicky? Zvládáš práci v softwaru PLM/CAD/PDM a ostatních kancelářských aplikací MS Office? Pak hledáme možná právě Tebe.

Co nabízíme

Práci v moderním a přátelském pracovním prostředí. U nás budeš získávat cenné zkušenosti nejen od kolegů, ale také z celé řady odborných školení a dalších kurzů. 

Benefity

Tvoje pracovní doba bude 7,5 hodiny denně, dostaneš 5 týdnů dovolené a o Vánocích budeš vždy doma. Budeme ti přispívat na dopravu. Můžeš využívat zvýhodněný tarif pro zaměstnance a rodinné příslušníky a benefity v Cafeterii, které můžeš uplatnit dle vlastního výběru. Stravovat se můžeš v jídelně s dotovaným stravováním. A mnoho dalšího.