Administrátor Microsoft O365 (Odbor informačních technologií)

Obor: IT
Lokalita: Praha 1
Druh úvazku: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Bc.
Zveřejněno: 19. 4. 2022

O společnosti

Česká republika – Kancelář Senátu

Senát Parlamentu ČR je ústavní institucí, která spolu s Poslaneckou sněmovnou Parlamentu ČR vykonává moc zákonodárnou. Naplňuje přitom pravomoci dané Ústavou ČR a některými běžnými zákony. Senát Parlamentu ČR je složen z 81 senátorů, kteří jsou poté voleni do výborů, komisí a delegací. Současně se senátoři sdružují do senátorských klubů, které jsou zakládány s ohledem na stranickou příslušnost senátorů.

Kancelář Senátu je organizační složkou státu. Byla zřízena zákonem o sídle Parlamentu ČR k zajištění úkolů spojených s odborným, organizačním a technickým zabezpečením činností Senátu, jeho orgánů, funkcionářů, senátorů a klubů politických stran zastoupených v Senátu.

Odbor informačních technologií se podílí na běžném chodu Kanceláře Senátu, která zajišťuje úkoly spojené s odborným, organizačním a technickým zabezpečením činností Senátu, jeho orgánů, funkcionářů, senátorů a klubů politických stran zastoupených v Senátu.

Proč pracovat pro nás:

  • zázemí prestižní instituce s 25 letou tradicí
  • inspirativní pracovní prostředí
  • profesionální a přátelský tým

Popis pozice

• kompletní odpovědnost a svěřená správa celkového prostředí Microsoft O365

• konsolidace IT systémů

• governance

• troubleshooting platformy Microsoft 365

• rozvoj znalostí v oblasti služeb Microsoft 365 a dalších souvisejících nástrojů a produktů

• poskytování uživatelské podpory

• komunikace napříč IT týmem

Co hledáme

• znalost platformy Microsoft 365

• zkušenost s Active Directory, DHCP, DNS, Windows Server, Exchange Server, síťováním, znalost PowerShell

• zodpovědný přístup

• orientace na výsledek a kvalitu

• AJ - schopnost porozumět technické dokumentaci

VÝHODOU

• certifikace Microsoft 365 Certified: Enterprise Administrator Expert

• znalost projektového řízení

• nadšení pro práci v oboru a chuť dále se vzdělávat

• bakalářský a vyšší stupeň vzdělání v relevantním oboru

Co nabízíme

• zázemí prestižní instituce

• možnost osobního a profesního rozvoje

• 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, zvýhodněné stravování, příspěvek na volnočasové aktivity, jazykové kurzy

• pracovní úvazek 1,0

• nástup možný ihned