Aplikační specialista (trainee)

Obor: IT
Lokalita: Jihlava, případně kdekoliv po ČR
Druh úvazku: Trainee program
Požadované vzdělání: Střední škola
Zveřejněno: 28. 4. 2022

AUTOCONT je českou soukromou společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií úspěšně působí od roku 1990. Systematické a dlouhodobé budování odborných schopností, pečlivé sledování potřeb zákazníků a v neposlední řadě i promyšlená vnitřní organizace firmy – to vše přispělo k tomu, že je AUTOCONT v současné době největším a nejvýznamnějším českým dodavatelem informačních a komunikačních technologií.

Popis pozice

V rámci Trainee programu hledáme studenty VŠ, kteří chtějí propojit teorii s praxí v oblasti tvorby aplikací a cloudu. Čeká vás zkušený mentor, který má bohaté zkušenosti s vedením stážistů a vede tým aplikačních specialistů, kterého byste se stali součástí. U nás se setkáte s širokým spekterm zákazníků od malé až po středně velké společnosti z různých odvětví.

Pojďte se s námi nastartovat svoji kariéru!

Co bude tvým úkolem?

  • vytváření aplikací - konfigurace a lehké programování v aplikacích Sharepoint, Power Automate, Power Apps apod.,
  • společně se zkušeným kolegou se budte účastnit schůzek se zákazníky, kde budete konzultovat možná řešení aplikací a jejich nastavení,
  • nasazování online i hybridních řešení (např. propojování dat přes api),
  • sledování trendů ve světe MS Online.

  • jste student/tka VŠ bakalářského či magisterského programu,
  • zajímají vás informační technologie,
  • jste kreativní a nebojíte se přijít s novými nápady,
  • rádi rozvíjíte své dovednosti a máte ambice něco dokázat,
  • znalost programování – umíte vytvořit webové či desktopové aplikace,
  • schopnost uvažovat logicky a myslet v souvislostech.

Co nabízíme

  • zkušeného mentora z řad kolegů, který se bude podílet na vašem rozvoji,
  • účast na zajímavých a reálných projektech,
  • individuální plán rozvoje,
  • téma bakalářské nebo diplomové práce,
  • možnost účastnit se firemních akcí a večírků,
  • šanci na pořádnou kariéru,
  • rozvojové a motivační Dny s Trainees.
  • nástup možný Ihned/dohodou,
  • spolupráce formou DPP/DPČ, cca 20 hodin týdně – dle domluvy s mentorem.
  • tým sedí primárně na pobočce v Jihlavě, ale nebráníme se i práci na dálku.