iKariera.cz - Online veletrh

Největší virtuální veletrh pracovních příležitostí pro technické obory

Coming soon

počet měst

5

Veletrh pořádají studenti z Prahy, Brna, Plzně, Liberce a Zlínu.

firem 2019

354

Každoročně se účastní více než 300 firem. Se kterou firmou zajdeš na virtuální kafe?

virtuální fakulty

6

Strojní, stavební, elektrotechnická, IT, chemická, ekonomická a další. Tak kterou si vybereš?

ročník veletrhu

27 let

Veletrh iKariéra má dlouholetou tradici, letos je však poprvé online.

Do zahájení veletrhu zbývá

Podívejte se na předchozí ročníky

Doprovodný program online veletrhu iKariéra

Brzy zveřejníme účastníky panelových diskuzí a prezentující firmy.

Brzy zveřejníme účastníky panelových diskuzí a prezentující firmy.

Otázky & odpovědi

Veletrhy pracovních příležitostí, které se konaly na univerzitách po celé České republice, se tento rok spojí do jednoho virtuálního veletrhu. Budeš mít možnost potkat více firem z celé republiky, které se mohou stát tvým budoucím zaměstnavatelem. Hledáš práci jako čerstvý absolvent vysoké školy? Pořád studuješ a hledáš brigádu nebo stáž? Máš v plánu psát závěrečnou práci v nějaké firmě? Nebo si jen chceš udělat přehled mezi firmami na trhu v tvém oboru? Pokud jsi odpověděl kladně alespoň na jednu z těchto otázek, tento veletrh je jako stvořený přímo pro tebe.
Firmy se ti představí v prostředí virtuálních stánků. Budeš mít možnost si se zástupci firem zavolat přes videohovor nebo si s nimi psát přes chat a zeptat se jich na to, co tě o dané firmě zajímá. Firmy také chystají spoustu videí a materiálů, abys o nich mohl zjistit co nejvíce. U některých zaměstnavatelů dokonce najdeš i vypsané aktuální nabídky práce. V rámci doprovodného programu můžeš navštívit několik přednášek od našich partnerských firem, poslechnout si panelové diskuse se špičkami v daných oborech a taky na tebe čeká několik webinářů na různá témata. A k tomu všemu se dostaneš z pohodlí svého domova nebo odkudkoliv s připojením na internet.
Registrace povinná není, ale přináší spoustu výhod. Bez registrace si můžeš poslechnout veřejné přednášky od firem nebo panelové diskuse. Nicméně až po krátké registraci, která ti zabere jen minutku, dvě, budeš moci přímo nahlédnout do prostředí virtuálního veletrhu. Tam na tebe čekají virtuální stánky, skupinový chat se všemi účastníky veletrhu, videohovor nebo chat se zástupci firem a spousta dalších 3D vychytávek.
Registrovat se můžeš hned teď. Tak klikni na políčko REGISTROVAT a nic ti neujde. Pokud to propásneš, nevadí, bude možné se registrovat i v průběhu veletrhu.
Pokud se ta firma účastní veletrhu, tak to nebude žádný problém. Firmy budou rozděleny do 6 fakult podle vybraných oborů. Máme pro tebe připraveny jak IT firmy, tak i strojní, elektrotechnické, či stavební. Těšit se můžou i chemici nebo ekonomové. Pokud si firma mezi těmito obory nevybere, bude zde fakulta spojující ostatní obory. Tak pokud si se tady nenašel, nezoufej, i pro tebe se tam určitě něco najde. Po zvolení tvé fakulty se ti ukáže plánek se všemi firmami, kde si můžeš vybrat tu, která tě zajímá. Firmy si také budeš moci vyhledávat pomocí filtru, např. podle zaměření nebo města.
Připojení na veletrh přes počítač bude určitě nejpříjemnější varianta. Veletrh však bude dostupný i v mobilní verzi nebo verzi pro tablet. Pokud teda plánuješ nějaký výlet, rušit to nemusíš, připojit se můžeš tak či tak.
A co by to bylo za veletrh bez veletržní soutěže. Tu pro tebe chystáme taky. Sleduj naše stránky a v pravý čas se dozvíš víc. Rozhodně se máš na co těšit.

Registrace na veletrh

Prohlížení firem ti nestačí? Chceš se potenciálních zaměstnavatelů zeptat na benefity nebo možnost studentské praxe v oboru? Chceš se zúčastnit panelové diskuse se zajímavými lidmi? Tak se zaregistruj už teď, aby tě pak někdo nepředběhl. Ten, kdo se včas zaregistruje, bude mít možnost se zúčastnit panelových diskuzí a pokládat zástupcům firem zvídavé otázky.
Registruj se Přihlaš se