IAESTE ZČU Plzeň

O společnosti

Obor společnosti: Neziskový sektor
Lokace: Plzeň, Praha

Jsme studenti, které nebaví jen se učit teorii. Chceme se realizovat v praxi, a tak své znalosti uplatňujeme v projektech pro ostatní studenty. Lokální centrum IAESTE ZČU Plzeň je jednou z poboček studentské neziskové organizace IAESTE Czech Republic, jejímž posláním je zvyšování úrovně odborných a jazykových znalostí studentů a absolventů, zejména prostřednictvím zahraničních pracovních stáží. STUDENTŮM nabízíme - odborné zahraniční stáže (současnou nabídku praxí naleznete na iaeste.cz) - účast na našich projektech - buddy systém se zahraničními praktikanty - portál pracovních nabídek ikariera.cz - vyzkoušení a zušlechtění svých schopností zapojením se do IAESTE FIRMÁM nabízíme možnost spolupráce na našich projektech, které naleznete vyjmenované v sekci produkty a na www.projekty.iaeste.cz.

Stanislav Frasyňuk
Koordinátor veletrhu

Plzeňský koordinátor veletrhu, který dokáže pro vaší společnost na veletrhu umístit jakýkoliv stánek až po cirkusový stan.

Our Aim

To provide students in higher education with technical experience relevant to their studies.


Adam Dolejší
Prezident

Vášnivý metalista a motorkář se stal členem IAESTE ZČU Plzeň v roce 2018. Do organizace kromě nemístního humoru přinesl i sladkej nápoj medovina, který dnes už zná každý IAESŤÁK. Působil v HR oddělení a byl členem vedení lokálního centra. Letos byl zvolen jako nový prezident IAESTE ZČU Plzeň.

Jakub Černohous
Corporate Relations Manager

Svoji přezdívku Hulk nezískal kvůli tělesným rozměrům, ale díky svým velkým schopnostem uzavřít spolupráci se všemi mezinárodními korporáty.

Motto

Work. Experience. Discover.

Rok založení

1991


Počet členů

12

Veletrh

26. ročník

Kontaktujte nás

Adresa: Jungmannova 153/1, Pilsen 3-Jižní Předměstí, Česko
Email: zcu@iaeste.cz
Telefon: 722 011 523