IAESTE ZČU Plzeň

O společnosti

Obor společnosti: Neziskový sektor
Lokace: Plzeň

Jsme studenti, které nebaví jen se učit teorii. Chceme se realizovat v praxi, a tak své znalosti uplatňujeme v projektech pro ostatní studenty.

Lokální centrum IAESTE ZČU Plzeň je jednou z poboček studentské neziskové organizace IAESTE Czech Republic, jejímž posláním je zvyšování úrovně odborných a jazykových znalostí studentů a absolventů, zejména prostřednictvím zahraničních pracovních stáží. STUDENTŮM nabízíme - odborné zahraniční stáže (současnou nabídku praxí naleznete na iaeste.cz) - účast na našich projektech - buddy systém se zahraničními praktikanty - portál pracovních nabídek ikariera.cz - vyzkoušení a zušlechtění svých schopností zapojením se do IAESTE FIRMÁM nabízíme možnost spolupráce na našich projektech, které naleznete vyjmenované v sekci produkty a na www.projekty.iaeste.cz.

Pracovní příležitosti

Člen Exchange týmu
Délka úvazku: Plný úvazek
Lokace: Plzeň

iKariéra koordinátor
Délka úvazku: Částečný úvazek
Lokace: Plzeň

Kdo jsme?

IAESTE = The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience Místo mezinárodní by se dalo říci také světová, protože jsme ve více než 86 zemích světa.

Obor: Neziskový sektor
Doba čtení: 5 minut


Celý článek
Adam Dolejší
Prezident

Vášnivý metalista a motorkář se stal členem IAESTE ZČU Plzeň v roce 2018. Do organizace kromě nemístního humoru přinesl i sladkej nápoj medovina, který dnes už zná každý IAESŤÁK. Působil v HR oddělení a byl členem vedení lokálního centra. Letos byl zvolen jako nový prezident IAESTE ZČU Plzeň.

Jakub Černohous
Corporate Relations Manager

Svoji přezdívku Hulk nezískal kvůli tělesným rozměrům ale díky svým velkým schopnostem uzavřít spolupráci se všema mezinárodníma korporáty.

Stanislav Frasyňuk
Koordinátor veletrhu

Plzeňský koordinátor veletrhu, který dokáže pro vaší společnost na veletrhu umístit jakýkoliv stánek až po cirkusový stan.

Kontaktujte nás

Adresa: Jungmannova 153/1, Pilsen 3-Jižní Předměstí, Česko
Email: zcu@iaeste.cz
Telefon: 722 011 523