IAESTE LC Brno

O společnosti

Obor společnosti: Neziskový sektor
Lokace: Brno

Máš zájem o zahraniční stáž a nevíš jak na to? Chceš poznat nové fajn lidi a spolu s nimi organizovat akce podporující studenty? Přidej se k nám. IAESTE LC Brno je tu pro Tebe. Jsme mezinárodní organizace s více jak šedesátiletou tradicí. Působíme v 86 zemích světa . Naším hlavním posláním je zajišťování zahraničních praxí pro studenty technických vysokých škol. Celosvětově tak IAESTE přispívá k rozvoji odborných znalostí studentů, k porozumění mezi národy i k odstranění rozdílů v technické vyspělosti jednotlivých zemí. Pomáháme studentům k úspěšné cestě za kariérou a letním výměnným stážím do zahraničních firem.

Barbora Kondelová
Public Relations Administator

Pri príchode na vysokú školu som vedela, že popri štúdiu chcem robiť tiež niečo viac a pridať sa k študentskej organizácii. Bola som nadšená zariaďovaním stáží, ktorým sa IAESTE venuje a chcela som sa stať súčasťou toho celého. K IAESTE som sa pridala v novembri 2019 a venujem sa hlavne PR a sociálnym sieťam. Na členstve v IA ma baví že sa toho veľa naučím a pritom zabavím. Komunikácia s firmami už pre mňa nie je viac desivá a vďaka ľuďom, ktorých som spoznala mám aj množstvo zážitkov z našich spoločných akcií.

Tereza Novotná
Corporate Relations Manager

V IAESTE jsem již třetím rokem, přidala jsem se na hudebním festivalu naší fakulty. Po roce, kdy jsem byla řadovým členem, jsem kandidovala na pozici Corporate Relations manager a tam jsem do teď. IAESTE mě prvotně zaujalo svou otevřeností novým lidem i zážitkům. Díky organizaci jsem poznala mnoho zajímavých lidí napříč celou Českou Republikou i za hranicemi. Mohla jsem vyjet na zahraniční konference, kde byla příležitost si vyzkoušet své jazykové dovednosti, nebyly tak dobré jak jsem si myslela… Také se mohu podílet na organizaci jak malých akcí v rámci lokálního centra v Brně, tak i celorepublikových. Každá z příležitostí a zkušenost, kterou mi studentská organizace přinesla a přinese mě posouvá, jak v osobním, tak profesním životě. A i po malých krůčcích lze zdolat Himaláje.

Motto

Work. Experience. Discover.

Kontaktujte nás

Adresa: Purkyňova 93, 612 00 Brno-Královo Pole, Česko