IAESTE LC Brno

O společnosti

Obor společnosti: Neziskový sektor
Lokace: Brno

Máš zájem o zahraniční stáž a nevíš jak na to? Chceš poznat nové fajn lidi a spolu s nimi organizovat akce podporující studenty? Přidej se k nám. IAESTE LC Brno je tu pro Tebe. Jsme mezinárodní organizace s více jak sedmdesátiletou tradicí. Působíme v 86 zemích světa . Naším hlavním posláním je zajišťování zahraničních praxí pro studenty technických vysokých škol. Celosvětově tak IAESTE přispívá k rozvoji odborných znalostí studentů, k porozumění mezi národy i k odstranění rozdílů v technické vyspělosti jednotlivých zemí. Pomáháme studentům k úspěšné cestě za kariérou a letním výměnným stážím do zahraničních firem.

Barbora Kondelová
Public Relations Administator

Pri príchode na vysokú školu som vedela, že popri štúdiu chcem robiť tiež niečo viac a pridať sa k študentskej organizácii. Bola som nadšená zariaďovaním stáží, ktorým sa IAESTE venuje a chcela som sa stať súčasťou toho celého. K IAESTE som sa pridala v novembri 2019 a venujem sa hlavne EX (výmene). Na členstve v IA ma baví že sa toho veľa naučím a pritom zabavím. Komunikácia s firmami už pre mňa nie je viac desivá a vďaka ľuďom, ktorých som spoznala mám aj množstvo zážitkov z našich spoločných akcií.

Motto

Work. Experience. Discover.

Událost

Veletrh pracovních příležitostí iKariéra v Brně

od: 12.04.2022 09:00
do: 12.04.2022 16:00
Kolejní 2906/4, 612 00 Brno-Královo Pole, Czechia
Veletrh pracovních příležitostí iKariéra v Brně je jeden z největších projektů studentské organizace IAESTE Czech Republic. Firmám tento veletrh každoročně umožňuje kontakt s potencionálními zaměstnanci a studentům rozšiřuje povědomí o možnostech uplatnění a požadavcích ze strany zaměstnavatelů. Veletrh iKariéra má v Brně dlouholetou tradici – aktuálně se bude se konat již 27. rokem.

Web: http://veletrh-brno.iaeste.cz/
FB událost: https://www.facebook.com/events/494681015668269/permalink/499850501817987/
Více

Kontaktujte nás

Adresa: Purkyňova 93, 612 00 Brno-Královo Pole, Česko