IAESTE UTB Zlín

O společnosti

Obor společnosti: Neziskový sektor
Lokace: Zlín

Studentská organizace IAESTE při Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně připravuje pro studenty již více než 20 let širokou paletu akcí.

Od roku 1948 poskytuje IAESTE mladým studentům technických a dalších inženýrských oborů příležitost získat placené pracovní zkušenosti. Zároveň IAESTE nabízí vysoce kvalitní stážisty pro firmy a instituce ve více než 80 zemích světa. V programu IAESTE jsme se zavázali podporovat mezinárodní porozumění a ovlivňovat vývoj mladých lidí prostřednictvím mezinárodní výměny. Naše základní hodnoty přátelství, důvěry, respektu, profesionality, rozvoje a mezikulturní spolupráce slouží jako základ pro naši silnou organizační kulturu a jako zásady, které řídí veškerou naši práci a každodenní činnost.

Pracovní příležitosti

Koordinátor Diáře studenta
Délka úvazku: Plný úvazek
Lokace: Zlín

Martin Mikeska
Prezident

Již několik let absolvent UTB ve Zlíně ale přesto pořád s láskou vede lokální centrum. Mezi ostatními členy organizace je velkým vzorem.

Adela Liznová
Exchange Coordinator

Srdcem studentka Univerzity Tomáše Bati v Zlíně, která svým úsměvem okouzlí každého příchozího stážistu aby si užil nejen pracovní stáž ale i kulturu kterou Zlín přináší.

Jan Stračinský
Corporate Relations Manager

Honzovy dva metry skrývají velký zmysel pro humor a za léta v naší organizaci se stal zlínskou tváři mezi ostatními centry.

Kontaktujte nás

Adresa: Mostní 5139, 760 01 Zlín, Česko
Telefon: 774 433 007