Skupina ČEZ

O společnosti

Obor společnosti: Elektrotechnika | Energetika
Lokace: Česká republika

Jsme energetickým koncernem, patříme mezi nejvýznamnější ekonomické subjekty v České republice a působí dále v zemích západní a střední Evropy. Náš předmět podnikání tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla, obchod a prodej v oblasti zemního plynu, poskytování komplexních energetických služeb ze sektoru nové energetiky a těžba.
V akcelerované strategii Čistá energie zítřka potvrzujeme cíl být lídrem v udržitelném rozvoji nejen v České republice, ale v celé střední Evropě. Výrazně zrychlujeme přechod k bezemisní energetice postavené na bezemisních jaderných a obnovitelných zdrojích a decentralizované energetice. Přeměníme výrobní portfolio na nízkoemisní již do roku 2030 a uhlíkové neutrality dosáhneme do roku 2040. Pokračujeme v rozšiřování nabídky nejlepších, na míru šitých energetických řešení a nejlepší zákaznické zkušenosti na trhu, modernizujeme distribuční sítě pro potřeby moderní energetiky.


Hledáme

Díky pestrému portfoliu aktivit nabízíme široké spektrum pracovních míst napříč nejrůznějšími obory. Jsme stabilní zaměstnavatel v dynamicky se měnícím oboru a pomůžeme vám kariérně růst. 
Studuješ nebo jsi čerstvě po škole? Mrkni na naše studentské programy, stáže a absolventské pozice. Kariéra začíná správným rozhodnutím. 
Aktuální nabídku najdete na www.kdejinde.czPracovní příležitosti

Nabízíme

Řídíme se přísnými etickými standardy, chováme se odpovědně k zaměstnancům, společnosti a životnímu prostředí. Hlásíme se k principům trvale udržitelného rozvoje, podporujeme energetickou úspornost, prosazujeme nové technologie a vytváříme prostředí pro profesní růst zaměstnanců.

Kontaktujte nás

Adresa: Duhová 425/1, Praha 4-Michle, Česko