AKKA Czech Republic s.r.o.

O společnosti

Obor společnosti: Technologie a technika | Automobilový průmysl | IT
Lokace: Praha, Plzeň, České Budějovice, Mladá Boleslav

Společnost AKKA Czech Republic s.r.o. patří do mezinárodní skupiny AKKA Technologies a v České republice je od roku 1996 předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb, zejména pro oblast automobilového průmyslu. 

V posledních letech se však, vedle železniční dopravy a letectví, čím dál více také orientuje na oblast Electric & Electronics a IT, kde se zabývá atraktivními tématy jako autonomní řízení, konektivita, IoT, vývoj Embedded SW, HiL testing, webové a mobilní aplikace.

V současné době zaměstnává zhruba 500 kmenových zaměstnanců na pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích. 

Díky svým odborníkům podporuje své zákazníky od prvních skic, přes konstrukci, výpočty, testování, SW vývoj, až po prototypovou výrobu.

S rozvojem týmu Digital Solutions, který je zaměřen na IT služby v rámci konceptu Industry 4.0., např.: autonomní řízení, konektivita, chytrá města či továrny, hledáme nové kolegy se znalostí programovacích a cizích jazyků, s technickým backgroundem a zájmem podílet se na náročných vývojových projektech realizovaných v mezinárodním prostředí pro prémiové značky zejména v oblasti Automotive, ale i v non-automotive sektoru.

Šárka Bilíková
HR Specialist

Šárka se věnuje zejména spolupráci se školami od středních až po univerzity, organizuje akce pro a se studenty - od formálních vstupů do výuky, workshopy až po ty neformální jako je Lesamáj, Běh s rektorem, Grilování aj. Koordinuje také studentské stáže, praxe a brigády. Můžete se s ní setkat na Veletrzích pracovních příležitosti, při různých studentských projektech jako např. Mentoring, online soft/hard-skills webináře a mnoha jiných eventech či marketingových aktivitách. Zajímá-li vás jakákoliv spolupráce při studiu, konktaktujte Šárku pro individuální konzultaci. Kontakt: [email protected]

Pracovní příležitosti

Administrativní podpora - nastartuj svojí kariéru v AKKA
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Praha - Stodůlky

Designer / Konstruktér produktů (m/ž) - Praha
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Siemensova 4 (Siemens), Siemensova, Prague 13, Czechia

CAD konstruktér/ka - Praha
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Siemensova 4 (Siemens), Siemensova, Prague 13, Czechia

Embedded SW Developer (Praha)
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Siemensova 4 (Siemens), Siemensova, Prague 13, Czechia

Motto

PASSION FOR TECHNOLOGIES

Vanda Štěrbová
HR Recruiter

Zajišťuje kompletní náborový proces, který zahrnuje výběr vhodných kandidátů na technické i back office pozice. Vanda spravuje inzerci volných pracovních pozic, aktivně vyhledává zajímavé profily kandidátů, organizuje a vedu pohovory, spolupracuje s jednotlivými vedoucími úseků ohledně personálního obsazení projektů firmy. Pokud máte zájem o konkrétní pozici na akka.jobs.cz, neváhejte se na Vandu obrátit. Kontakt: [email protected]

Počet lokalit

Praha, Plzeň, MB, ČB


Počet zaměstnanců

485

Počet let na trhu

25

Kontaktujte nás

Adresa: Daimlerova 1161/6, Pilsen 3-Skvrňany, Česko