Digiteq Automotive

O společnosti

Obor společnosti: Automobilový průmysl
Lokace: Praha, Mladá Boleslav, Plzeň

Jsme dceřinou společností firem ŠKODA AUTO a.s. a CARIAD. To z nás dělá 100% člena koncernu Volkswagen a umožňuje nám podílet se na projektech různých koncernových značek.

Měníme svět mobility a díky našim řešením ho děláme intuitivní, bezpečnější a komfortnější. Proměňujeme vozidla v počítače na kolech - interagující s posádkou a propojené prostřednictvím funkcí a aplikací se světem okolo.

Základem nově vyvíjených funkcí je software - správně vyvinutý na úrovni komponenty, vyladěný na systémové úrovni a s podporou efektivních procesů. Zaměřujeme se na asistenční a komfortní systémy - od předvývoje, přes sériový vývoj, až po integraci do auta. 

Posouváme hranice testování a chceme být o krok před zákazníky a jejich potřebami. Realizujeme technologicky náročné projekty v oblasti testování softwaru a elektronických systémů. V našich řešeních se potkávají know-how expertů a nové přístupy a technologie.

Svět automobilů děláme lepším a bezpečnějším už od roku 2001. Tehdy nás bylo 12. Od té doby jsme se nejen změnili, ale i vyrostli. Náš tým dnes tvoří více 450 kolegyň a kolegů. Centrálu máme v Praze, v Mladé Boleslavi nás najdete na třech pobočkách a tým vývojářů máme rovněž v Plzni.

Vize

We make car revolution happen

Pracovní příležitosti

Praxe při studiu (Volkswagen Group)
Druh úvazku: Částečný úvazek Stáž Trainee program Vedení Bc. práce Vedení Mgr. práce
Lokace: Praha 4, Česko

Brigáda do oddělení User Interfaces - Automotive (VW Group)
Druh úvazku: Částečný úvazek
Lokace: Prague 4, Česko

R&D Specialista - asistenční a komfortní systémy
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Mladá Boleslav, Česko

Vývoj a testování SW pro Volkswagen
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek Stáž Vedení Bc. práce Vedení Mgr. práce
Lokace: Prague 4, Česko

V práci mám život plný karambolů

Honza Vlasák je milovníkem netradičního cestování, sportovcem a talentovaným vývojářem z Digiteq Automotive, který pomohl milionům řidičů jezdit bezpečněji. Seznamte se s člověkem, který se podílel na vývoji bezpečnostních systémů třeba právě ve vašem voze!

Obor: Automobilový průmysl
Doba čtení: 5 minut


Celý článek

Jsme nejen značka budoucnosti

Jsme budoucnost - elektromobility, autonomního řízení, konektivity i digitalizace.

Počet zaměstnanců

451


% studentů zaměstnanců

5%

Obrat za rok 2019

908 mil. Kč


Rok založení společnosti

2001


Muži vs. ženy

♂ 84% ♀ 16%


Průměrný věk zaměstnanců

33 let


Nejčastější jméno

Tomáš


Roční spotřeba kávy

725 kg

Vojtěch Mašek
Technický specialista

„Nastoupit do Digitequ bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem při studiu na VOŠ udělal. Nejen, že jsem měl možnost učit se od těch nejlepších v oboru, ale díky pomoci kolegů jsem napsal i svou závěrečnou práci na výbornou. Vždycky tu pro mě byl někdo, na koho jsem se mohl obrátit a získat při psaní práce informace, které jsou jinak jen těžko dohledatelné. Studium a praxe v oboru je podle mě ideální kombinace a všem, kteří takovou příležitost dostanou, bych ji doporučil využít.“

Kontaktujte nás

Adresa: Novodvorská 994/138, Praha 4, Česká republika