Garrett - Advancing Motion

O společnosti

Obor společnosti: Automobilový průmysl
Lokace: Brno, Praha

Společnost Garrett - Advancing Motion nabízí špičkové technologie pro bezpečnější, výkonnější a ekologičtější chytrá vozidla. Už 60 let je značka Garrett symbolem průkopnické technologie turbodmychadel a zanechala trvalou stopu v historii automobilových motorů.  

Garrett se zaměřuje na tři klíčové oblasti: turbodmychadla, technologie elektrifikovaného přeplňování a software pro automobily. Vyvinuli jsme bohaté portfolio výrobků pro nejširší škálu aplikací zahrnující benzínové, naftové a plynové spalovací motory, vodíkové palivové články, a to jak osobních, tak i nákladních vozidel. Naše technologie používá téměř každá významná světová automobilka. V České republice nás najdete v Brně (vývojové centrum a testovací laboratoř) a Praze (vývoj SW aplikací pro automobily). 

Naši inženýři pracují na unikátních vývojových projektech, které mění budoucnost automotive (např. vývoj nových řešení pro elektrifikaci, vývoj SW na diagnostiku a predikci závad v automobilech, řídicích systémů atd.). Jsou špičkovými odborníky na vývoj turbodmychadel pro benzínové motory, elektrifikované přeplnování a tureb do nákladních vozidel. 

Přidejte se k nám! 

Motto

Work today on the vehicles of tomorrow!

Andrea Duráníková
Student Engineer

"Studuji mechatroniku na VUT, ve firmě pracuji jako student vývojového týmu skoro 3 roky a ráda se s Vámi podělím o své zkušenosti."

Motto

Pioneering technology is in our nature.

Motto

Performance is in our nature.

Jiří Král
Development Engineer II

"Do Garrettu jsem nastoupil před 8 lety ještě během studia na vysoké škole. Původně jsem chtěl pouze nasbírat cenné zkušenosti, ale nakonec mě práce kolem turbodmychadel uchvátila natolik, že se jí věnuji dodnes. Za celou dobu jsem měl možnost vyzkoušet různé pozice, ale zatím mě nejvíc baví má současná práce vývojového inženýra, která mi umožňuje realizaci mých vlastních nápadů v praxi. Moc rád se s Vámi podělím o své zkušenosti, tak se hlavně nebojte zeptat."

Událost

Veletrh iKariéra 2021

od: 14.04.2021 09:00
do: 14.04.2021 16:00
https://www.ikariera.cz/cz/pages/online-veletrh
Zveme Vás na Veletrh iKariéra 2021, kde se dozvíte vše o pracovních nabídkách i dalších možnostech spolupráce!
Více

Počet zaměstnanců

450


Kolik procent zaměstnanců jsou studenti?

12%

Kolik vývojových center má Garrett?

5


Které vývojové centrum je největší?

BRNO


Kolik turbodmychadel vyrobíme denně?

50 000+


Kolik turbodmychadel Garrett se používá na světě?

100+ milionů


Kolik vývojových inženýrů pracuje v Garrettu celkem?

1200+


Kolik má Garrett celkem zaměstnanců?

7500

Kontaktujte nás

Adresa: Tuřanka 100, 627 00 Brno-Slatina, Česko