Skupina E.ON

O společnosti

Obor společnosti: Elektrotechnika a energetika
Lokace: Česká republika

Jsme skupina E.ON, mezinárodní společnost pocházející z Německa.

Staráme se o dodávky energií po celé republice a spravujeme rozvodnou síť v jižních Čechách, na jižní Moravě a na Vysočině.

Našim zákazníkům pomáháme šetřit peníze i přírodu. Přes 20 % naší energie pochází z obnovitelných zdrojů, což nás řadí na první místo mezi velkými dodavateli v ČR.

Na území České republiky zaměstnáváme 3 tisíce zaměstnanců a coby zaměstnavatel se pravidelně umisťujeme v žebříčcích TOP zaměstnavatelů ČR. Naše firemní kultura se zakládá na stabilitě velkého korporátu, ale škrobenost a prázdné fráze u nás nečekejte!

HONZA
Trainee

Náš další trainee Honza se dozvěděl o našem programu na Letní energetické akademii, kterou si mimo jiné moc pochvaloval. Jeho hlavní motivací je vyzkoušet si různé pracovní pozice a proto si velice pochvaluje možnost rotace napříč celou společností. Vystudoval silnoproudou elektrotechniku a elektroenergetiku na VUT, a dálkově si ještě dodělává obor Řízení a ekonomika podniku.

JIRKA
Trainee

Jirka je jedním z našich trainees, vystudoval energetiku na ZČU a naši firmu měl v hledáčku již delší dobu. Využívá a velice oceňuje mentoring s vedoucím oddělení Strategické projekty. A jak zatím hodnotí své působení ve firmě? „Od mého nástupu jsem se naučil spoustu nových věcí a poznal mnoho zajímavých lidí,“ říká Jirka. „Tento program pro absolventy můžu doporučit i dalším uchazečům, kteří váhají a nejsou ještě úplně rozhodnuti na jakém projektu by se v energetice chtěli podílet.“

Událost

Online veletrh iKariéra.cz

od: 14.04.2021 09:00
do: 14.04.2021 16:00
online
Online veletrh bude letos specifický, nepotkáme se osobně jako každoročně v kampusech technických vysokých škol, ale přesto máme možnost se setkat tváří v tvář prostřednictvím počítače v online prostředí.
Více

Událost

Online veletrh na Mendelově univerzitě

od: 17.03.2021 09:00
do: 17.03.2021 15:00
online (Microsoft Teams)
Online veletrh bude letos specifický, nepotkáme se osobně jako každoročně v kampusu Mendelovy univerzity v Brně, ale přesto máme možnost se setkat tváří v tvář prostřednictvím počítače v prostředí Microsoft Teams.
Více

Kontaktujte nás

Adresa: F. A. Gerstnera 2151/6, 370 01 České Budějovice