Skupina E.ON

O společnosti

Obor společnosti: Elektrotechnika a energetika
Lokace: Česká republika

Jsme skupina E.ON, mezinárodní společnost pocházející z Německa.

Staráme se o dodávky energií po celé republice a spravujeme rozvodnou síť v jižních Čechách, na jižní Moravě a na Vysočině.

Našim zákazníkům pomáháme šetřit peníze i přírodu. Přes 20 % naší energie pochází z obnovitelných zdrojů, což nás řadí na první místo mezi velkými dodavateli v ČR.

Na území České republiky zaměstnáváme 3 tisíce zaměstnanců a coby zaměstnavatel se pravidelně umisťujeme v žebříčcích TOP zaměstnavatelů ČR. Naše firemní kultura se zakládá na stabilitě velkého korporátu, ale škrobenost a prázdné fráze u nás nečekejte!

JIRKA
Trainee

Jirka je jedním z našich trainees, vystudoval energetiku na ZČU a naši firmu měl v hledáčku již delší dobu. Využívá a velice oceňuje mentoring s vedoucím oddělení Strategické projekty. A jak zatím hodnotí své působení ve firmě? „Od mého nástupu jsem se naučil spoustu nových věcí a poznal mnoho zajímavých lidí,“ říká Jirka. „Tento program pro absolventy můžu doporučit i dalším uchazečům, kteří váhají a nejsou ještě úplně rozhodnuti na jakém projektu by se v energetice chtěli podílet.“

HONZA
Trainee

Náš další trainee Honza se dozvěděl o našem programu na Letní energetické akademii, kterou si mimo jiné moc pochvaloval. Jeho hlavní motivací je vyzkoušet si různé pracovní pozice a proto si velice pochvaluje možnost rotace napříč celou společností. Vystudoval silnoproudou elektrotechniku a elektroenergetiku na VUT, a dálkově si ještě dodělává obor Řízení a ekonomika podniku.

Kontaktujte nás

Adresa: F. A. Gerstnera 2151/6, 370 01 České Budějovice