Kooperativa pojišťovna, a.s.

O společnosti

Obor společnosti: Pojišťovnictví
Lokace: Napříč Českou republikou :-)

Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění pro občany, drobné firmy i velké podniky. Jsme česká firma se stabilním zázemím skupiny Vienna Insurance Group. 

Kvalita poskytovaného servisu je pro nás stejně důležitá jako porozumění každodennímu životu. Důvěru stavíme na rychlém a osobním řešení nejen u pojistných událostí, ale také při sjednání smlouvy nebo běžném kontaktu. 

Jako pojišťovna „pro život jaký je“ silně vnímáme společensky odpovědný aspekt našeho podnikání. Podporujeme principy diverzity a rovných příležitostí bez ohledu na věk, pohlaví, národnost, sexuální orientaci nebo vyznání. Prostřednictvím Nadace Kooperativy jsme zapojeni do mnoha společensky prospěšných projektů. 

Někde tam je. A proto jsme tu my.

Jsme tu abychom vás pojistili, tak jak potřebujete. K tomu ale potřebujeme ty nejlepší kolegy.

Petr Jirout
Enterprise Architect

Působil ve velké čtyřce jako konzultant a v polovině roku 2019 nastoupil do Kooperativy na pozici Architekt inovací. Díky tomu již nemusel být pouze jeden podpůrný článek v rámci projektů, ale měl možnost je mít celé na starost - od jejich vymýšlení, realizace až po vyhodnocení, zda daná služba nebo produkt funguje. V říjnu 2020 pak přijal výzvu v podobě vedení oddělení Enterprise Architektury. Jeho hlavní náplní je Architecture Governance, podpora významných implementačních projektů a tvorba cílové architektury organizace. Do svého týmu teď hledá nové parťáky, třeba na pozici Solution Architekt. Jelikož veškerá jeho práce probíhá digitálně, relaxuje zejména v offline světě bez počítače, protože si tím nejlépe vyčistí hlavu. Má rád výšlapy po horách, bouldering a také práce na zahradě.

Počet zaměstnanců

4075


Kolik procent zaměstnanců jsou studenti?

2 %

Kolik let jsme na trhu?

29


Kolik máme klientů?

2,46 milionu

Kontaktujte nás

Adresa: Pobřežní 665/21, Karlín, Česko