Škoda Auto

O společnosti

Obor společnosti: Automobilový průmysl
Lokace: Mladá Boleslav

Představte si, že z linky právě vyjelo auto, složené z komponentů, které jste vytvářeli. Pocit k nezaplacení! Staňte se součástí Škoda Auto a dejte podobu našim vozům, od světlometů přes chladiče až po podvozky a kola. Nebo radši zdokonalujte výrobní linku, plánujte výrobu a zefektivněte automatizaci či logistiku. Objevovat s námi můžete i možnosti průmyslu 4.0. K ruce vám bude celý koncern Volkswagen – auto je týmovým dílem, které je radost tvořit.

Pracovní příležitosti

Stáže
Druh úvazku: Stáž
Lokace: Mladá Boleslav, Česko

Trainee program
Druh úvazku: Plný úvazek Trainee program
Lokace: Mladá Boleslav, Česko

Doktorandský program
Druh úvazku: Částečný úvazek
Lokace: Mladá Boleslav, Česko

Závěrečné práce
Druh úvazku: Vedení Bc. práce Vedení Mgr. práce
Lokace: Mladá Boleslav, Česko

Hledáme

Hledáme talentované kandidáty technických i ekonomických oborů - inovátory, programátory, strojaře, datové analytiky, elektrotechniky, odborníky na kvalitu a logistiku a mnoho dalších. 

Nabízíme

Studentům umožňujeme již během studia aplikovat získané znalosti do podnikové praxe prostřednictvím odborných stáží, během nichž můžeš za podpory našich odborníků vypracovat i svou závěrečnou práci. 

Pro absolventy bakalářského a magisterského stupně studia máme připravený jednoletý rozvojový Trainee program, díky kterému se staneš důležitou součástí společnosti ŠKODA AUTO.

V rámci Doktorandského programu se placenou formou a pod odborným dohledem našich profesionálů podílíme na výzkumu vysokoškolských doktorandů.

Kontaktujte nás

Adresa: tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav, Česko