Škoda Auto

O společnosti

Obor společnosti: Automobilový průmysl
Lokace: Mladá Boleslav

Nenech si ujet jedinečnou příležitost a staň se součástí největší technologické společnosti ŠKODA AUTO. Náš úspěch stojí na schopnosti být vždy o krok napřed, na skvělých zaměstnancích a jejich vynikající práci. Tu u nás umíme náležitě ocenit a nejen proto jsme se již po několikáté stali zaměstnavatelem roku. Moderní prostředí, profesionální přístup, smysluplná práce a možnost osobního i profesního růstu ti spolu se spoustou benefitů a výhod zajistí, že se z Tebe pod křídly Škodováckého šípu stane opravdová hvězda tvého oboru. Přidej se k nám a rozjeď svůj kariérní závod ve ŠKODA AUTO!

Pracovní příležitosti

Závěrečné práce
Druh úvazku: Vedení Bc. práce Vedení Mgr. práce
Lokace: Mladá Boleslav, Česko

Doktorandský program
Druh úvazku: Částečný úvazek
Lokace: Mladá Boleslav, Česko

Stáže
Druh úvazku: Stáž
Lokace: Mladá Boleslav, Česko

Trainee program
Druh úvazku: Plný úvazek Trainee program
Lokace: Mladá Boleslav, Česko

Hledáme

Do ŠKODA AUTO hledáme talentované studenty a absolventy technických i ekonomických oborů se znalostí cizích jazyků, kteří mají zájem o smysluplné pracovní uplatnění v technicky a technologicky vyspělé společnosti. Pokud chceš své schopnosti a znalosti rozvíjet v týmech opravdových profesionálů, hledáme právě tebe!

Nabízíme

Studentům umožňujeme již během studia aplikovat získané znalosti do podnikové praxe prostřednictvím odborných stáží, během nichž můžeš za podpory našich odborníků vypracovat i svou závěrečnou práci. 

Pro absolventy bakalářského a magisterského stupně studia máme připravený jednoletý rozvojový Trainee program, díky kterému se staneš důležitou součástí společnosti ŠKODA AUTO.

V rámci Doktorandského programu se placenou formou a pod odborným dohledem našich profesionálů podílíme na výzkumu vysokoškolských doktorandů.

Kontaktujte nás

Adresa: tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav, Česko