MESIT holding, a.s.

O společnosti

Obor společnosti: Elektrotechnika a energetika | Technologie a technika | Telekomunikace | Věda a výzkum
Lokace: Uherské Hradiště

MESIT (člen skupiny OMNIPOL) je kapitálově a technologicky provázaná skupina společností, které se zabývají vývojem a výrobou elektronických systémů pro letectví, obranu a další průmyslové obory. Kromě výrobků z vlastního R&D poskytují komplexní strojírenské služby.

Výrobky MESIT naleznete na palubách letounů L-410, L-410NG, a téměř všech tuzemských výrobců, díky exportu finálních letounů však létají po celém světě. Komunikační vojenská zařízení plní náročné úkoly na obrněných platformách armád celého světa. Jako jedny z mála uspěly v dodávkách systému komunikace i pro ponorky. Výrobky dopravní techniky jezdí v městské hromadné i kamionové dopravě v Evropě i například ve Spojených státech amerických.

Událost

Online veletrh iKariéra 2021

od: 14.04.2021 09:00
do: 14.04.2021 16:00
Veletrhy pracovních příležitostí, které se konaly na univerzitách po celé České republice, se tento rok spojí do jednoho virtuálního veletrhu. Budete mít možnost potkat více firem z celé republiky, které se mohou stát vašim budoucím zaměstnavatelem. Hledáte práci jako čerstvý absolvent vysoké školy? Pořád studujete a hledáte brigádu nebo stáž? Máte v plánu psát závěrečnou práci v nějaké firmě? Nebo si jen chcete udělat přehled mezi firmami na trhu v tvém oboru? Pokud jste si odpověděli kladně alespoň na jednu z těchto otázek, tento veletrh je jako stvořený přímo pro vás.
Více

Staňte se členem týmu

Chcete ve svém oboru dosáhnout maxima? Máte rádi výzvy a nebojíte se je zdolávat? Staňte se členem našeho týmu a podílejte se na projektech, které je schopno zvládnout pouze několik firem na světě.

Ing. Petr Kuneta
Ředitel R&D

„Produkty ve všech oborech podnikání MESITu jsou výsledkem práce vlastních specializovaných výzkumně vývojových pracovišť. Naší vizí je posilovat vlastní vývoj technicky náročných výrobků, a to jak po stránce návrhu elektroniky a designu, tak i v oblasti softwarových aplikací. Díky dlouholetým zkušenostem s řešením technických výzev jsme pro naše zákazníky odborným partnerem, nejen pouze dodavatelem.“

Počet zaměstnanců

800


15% zaměstnanců

do 30 let

Historie společnosti

69 let


Nejdéle pracující zaměstnanec

48 let

Kontaktujte nás

Adresa: Sokolovská 573, Mařatice, Uherské Hradiště, Česko
Telefon: 572522442