Edhouse s.r.o.

O společnosti

Obor společnosti: IT
Lokace: Zlín, Olomouc, Vsetín, Uherské Hradiště

V roce 2006 se rozhodli dva kamarádi – oba programátoři, že chtějí přinášet světové projekty na Moravu, kde jsou rádi a cítí se doma. A tak vznikl Edhouse. Jednoduché to ale nebylo. Přestože oba už při studiích podnikali, rozjezd firmy hradili jen z vlastních zdrojů. Začínali v malé kanceláři, uprostřed Zlína, se svým prvním zaměstnancem – Přemou (mimochodem, je u nás dodnes). :-)
Letos už je to 15 let, co působíme na trhu a pochopitelně jsme se trochu rozrostli – je nás více než sto edhousáků a z převážné většiny jsme technici, vývojáři/vývojářky a testeři/testerky. Zabýváme se čistým vývojem software pro naše 4 klienty světového formátu z oblastí elektronové mikroskopie, komplexních řešení pro bankovní a finanční sektor, vývoje a výroby polovodičových součástí a vývoje specializovaných kontrolérů pro řízení provozu generátorů.

V současné době pracujeme (převážně) všichni z domu a když nám chybí kontakt, vracíme se na svou základnu, kterou máme nejen ve Zlíně, ale také v Olomouci, Vsetíně a Uherském Hradišti. Protože si zakládáme na firemní kultuře, účastníme se a pořádáme různé teambuildingové akce – máme mezi sebou sportovce, takže ani o výzvy není nouze. Nečekáme na příležitosti, ale vytváříme je. Co jde, to zvládáme on-line a jak nejlépe umíme.

Chytni svou šanci

Nejlíp člověk pochopí fungování firmy, když se do ní podívá.

Událost

Budujeme komunitu IT

od: 22.04.2021 17:00
do: 22.04.2021 19:00
Vsetín, on-line
Podporujeme komunitu programátorů a mezi nimi samozřejmě Vsetínský IT sklípek. Ten se bude již podruhé konat on-line. Přednášku má připravenou Jaroslav Koutný od nás z Edhouse na téma Feature Flags aneb k čemu jsou dobré a jak fungují. Pokud tě téma zajímá, podívej se na facebookovou stránku IT sklípku.
Více
Klára Vrajíková
HR Specialistka

Lidé jsou to nejcennější v Edhouse a já mám to štěstí je každý den poznávat o kousek více.

Založení společnosti

2006


Realizovaných Edhouse šifrovaček

9

Pracovní příležitosti

Kontaktujte nás

Adresa: Vavrečkova 7074, 760 01 Zlín, Česko