B2A Digital Innovation

O společnosti

Obor společnosti: IT
Lokace: Celá ČR

Jsme zlínská softwarová společnost působící na trhu od roku 2014. Lídr v digitalizaci procesů ve výrobním i nevýrobním sektoru, a dopravě. Zaměřujeme se na implementaci digitálních inovací do českých i mezinárodních firem. Naše aplikace jsou postaveny primárně na platformě iOS a používány předními evropskými společnostmi ke zvýšení efektivity a produktivity v jejich provozech. Posouváme hranice možností a nebojíme se nových výzev! Svou práci bereme zodpovědně a vyvíjíme produkty, které mají smysl. 

Více informací najdeš na www.b2a.cz.

ROZŠIŘUJEME TÝM!

Hledáme nové kolegy na pozice Backend, iOS a Frontend Developer!

Chceš být také členem A-teamu? Napiš nám na jobs@b2a.cz, těšíme se na Tebe!

Událost

PRAXE a STÁŽE

od: 01.05.2021 08:00
do: 01.05.2021 18:00
Zlín, Česko
Nabízíme možnost podílet se na zajímavých projektech již během studia - osobně v kanceláři ve Zlíně nebo formou remote spolupráce. Praxe, stáže a částečné úvazky jsou ideální způsob, jak nastartovat kariéru a získat praktické dovednosti :)
Více
Jan Kotrba
Angular Developer

Programování je zábavná, ale i náročná tvůrčí činnost. Vytvořit z pouhé myšlenky funkční aplikaci je složitější, než si většina lidí myslí. Vždy jsem byl fascinován softwarem velkých společností a mnoha kroky, kterými musel jejich software projít, aby se stal tím, čím je dnes. Od mého prvního řádku kódu uplynulo přes 10 let a stále vidím prostor pro zlepšení nebo vyzkoušení něčeho nového. Svět IT se neustále rozšiřuje a je důležité zůstat na vlně novinek, což v B2A zaručeně splňujeme.

Pracovní příležitosti

iOS Developer - Junior/Senior
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: nespecifikováno

Frontend Developer - Junior/Senior
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: nespecifikováno

Backend Developer - Junior/Senior
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: nespecifikováno

PRACUJ ODKUDKOLIV!

Z postele, kavárny, druhého konce světa, nebo vedlejšího stolu – u nás můžeš pracovat odkudkoliv zrovna potřebuješ.
 
Více info na kariera.b2a.cz

Lukáš Šiška
Backend Developer

K programování mě přivedly počítačové hry a tvorba webových stránek pro herní týmy. Baví mě, že se každý den učím novým věcem. Během bakalářského studia jsem v tomto oboru tedy hledal smysluplné využití. A měl jsem štěstí, že B2A jako jedna z mála vývojářských firem dává příležitost i studentům s minimem zkušeností. Přeskočil jsem tak klasické studentské brigády a pod skvělým vedením Honzy Sklenáře se už po dvou měsících stal plnohodnotným členem A-teamu. Na částečný úvazek při škole. V B2A primárně připravuji REST API pro naše webové a mobilní aplikace.

Roman Manďák
iOS Developer

Po dokončení bakalářského studia jsem chtěl získat praxi v oboru. Na doporučení spolužáka, nyní kolegy, jsem do B2A přišel na pohovor a dostal šanci se ukázat i bez předchozích zkušeností. Při studiu jsem v B2A pracoval na part-time a po jeho dokončení jsem nastoupil jako nový člen A-teamu. Věnuji se vývoji iOS aplikací, což zahrnuje nejen správný architektonický návrh a implementaci z hlediska programování, ale také držet krok s nejmodernějšími trendy UX ve světě mobilních aplikací, komunikaci s uživateli aplikací a využití těchto získaných informací ve vývoji.

Kontaktujte nás

Adresa: třída Tomáše Bati 269, Prštné, 760 01 Zlín, Česko
Email: jobs@b2a.cz