ComAp Group

O společnosti

Obor společnosti: Elektrotechnika a energetika
Lokace: Praha, Brno, Liberec, Hradec Králové, Košice

Jsme česká společnost, která nabízí své produkty po celém světě. Vyvíjíme řídicí systémy pro primární i záložní zdroje energie a příslušný software. Naše produkty dodáváme do velkých zaoceánských lodí, nemocnic nebo datových center. Zajišťujeme přísun energie do O2 Arény v Praze, elektrifikujeme celé ostrovy v Tichomoří nebo zajišťujeme dodávky energie na plošině v Severním moři.

Máme 13 poboček a přes 400 zaměstnanců po celém světě. Ačkoli už dnes působíme globálně, vznikli jsme v ČR, a to v roce 1991. Takže máme už 30 let zkušeností.

Za posledních několik let ComAp hodně vyrostl. Z malé firmy rodinného charakteru se stala dynamicky rostoucí společnost. Přesto u nás najdete přátelskou, až rodinnou atmosféru. Kolegové spolu často tráví i volný čas, účastní se různých sportovních aktivit, apod.

Honza
HW Design Manager

V ComApu je přes sedm let a vede tým, který má na starosti vývoj hardwaru. V oboru je už 15 let a prošel různými firmami. Pracoval ve startupu „garážového“ typu i ve velkém korporátu. Ani zkušenost ze zahraničí mu nechybí. ComAp si podle něj udržuje rozumný balanc mezi korporátní kulturou a menší firmou. Navzdory dynamickému růstu se stále daří v týmech udržovat rodinnou atmosféru. Honza na ComApu oceňuje to, že je tu mix lidí, kteří ve firmě pracují 10, nebo 15 let, a zároveň řada nováčků. Ti přináší know-how a energii odjinud. Matadoři jsou často úzce zaměřené špičky v oboru. Ta rozmanitost funguje velmi dobře.

Jakub
Trainee

Jakub v uplynulém roce absolvoval Trainee program, který mu umožnil vyzkoušet různé pozice v oddělení R&D. Jeho první rolí byl Control Unit Tester, kde pomáhal s připojením webu v nové testovací místnosti a s testováním našich ovladačů. Potom pokračoval jako produktový analytik a pomáhal se specifikací funkcí pro rodinu InteliDrive produktů. A na své poslední pozici jako SW Tester zodpovídal za nový monitorovací program InteliSCADA. Po absolvování tohoto programu získal pozici Business Analyst a je součástí týmu vyvíjejícího novou řídicí jednotku.

The heart of smart control

Our aim is to provide unrivalled value to our customers by delivering smart power control solutions, and by providing the highest standards of service and support wherever our customer is located.

Událost

ComAp Product Reveal

od: 02.02.2021
do: 02.02.2021
Youtube
This year we have entered new chapter with the first online announcement of our new products and solutions for power generation and engine control. Watch our ComAp Product Reveal and find out more about the newest products.
Více
Milan
Senior Technical Suport Engineer

V ComApu je od roku 2011, z toho dva roky strávil v Dubaji při zakládání nové pobočky. Jeho práce je support pro několik klíčových poboček, distributorů a zákazníků z různých koutů světa. Potom jsou to taky školení, ať už v Praze, nebo přímo u zákazníka. Často jezdí i na instalace. Složitost projektů je různorodá a stejně tak lokace. Své poslední služební cesty strávil třeba v Kanadě nebo v Jihoafrické republice. Práce ho zavede i do jaderných elektráren, výroben chlorovodíkových trhavin, povrchových dolů na kovové rudy, ale také mrazíren či mlékáren.

Počet zaměstnanců

430


% studentů zaměstnanců

10%

Rok založení společnosti

1991


Počet zahraničních poboček

13


Počet zaměstnanců v oddělení R&D

přes 120

Událost

Online veletrh iKariéra.cz

od: 14.04.2021 09:00
do: 14.04.2021 16:00
online
Online veletrh bude letos specifický, nepotkáme se osobně jako každoročně v kampusech technických vysokých škol, ale přesto máme možnost se setkat tváří v tvář prostřednictvím počítače v online prostředí.
Více

Kontaktujte nás

Adresa: U Uranie 1612/14a, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko