CertiCon a.s.

O společnosti

Obor společnosti: IT
Lokace: Plzeň, Praha, Ostrava, Olomouc, Pardubice

Před více než čtvrt stoletím začala v Praze psát svůj příběh společnost, která svým přístupem k vědě a technologiím doslova mění svět.
V roce 1996 vznikl CertiCon.
Z malé lokální firmy s pár desítkami vývojářů se v průběhu času stala špičková vědecko-technologická společnost.
Zdravotnictví, automotive, umělá inteligence, telekomunikace, průmyslová výroba. To jsou oblasti, ve kterých CertiCon uplatňuje znalosti svých expertů a vyvíjí řešení, která zkvalitňují a zjednodušují životy nás všech. Unikátní přidanou hodnotou společnosti je vlastní aplikovaný výzkum a aktivní spolupráce s mnoha českými i světovými výzkumnými institucemi.
CertiCon sídlí v pražských Dejvicích nedaleko ČVUT, nicméně v průběhu let rozšířila své působení do řady dalších lokalit. Pobočky najdete v Plzni, Ostravě, Olomouci, Pardubicích a nově i na Slovensku v Žilině.
Cílem je rozprostřít nabídku atraktivních pracovních pozic i mezi zaměstnance, kteří nechtějí dojíždět nebo se přímo stěhovat do větších měst.

Hledáme

Hledáme nejen zkušené mid/senior vývojáře a testery, ale také nadšené juniory nebo studenty oboru IT s chutí zlepšovat své dovednosti. 
Máš chuť pracovat na vývoji SW pro kardiostimulátory nebo tě naopak láká vývoj a správa SW technologie pro automobilové servisy? Zajímá tě computer vision?
V CertiConu nabízíme práci na zajímavých projektech, které mají smysl a globální dopad.
Z technologií u nás využiješ:
  • C/C++ / C# SQL
  • JAVA 
  • GIT
  • Docker
  • RabbitMQ, OS Linux, Windows a další

Nabízíme

V CertiConu bereme každý projekt jako výzvu, proto v rámci společnosti jednu z klíčových rolí představuje týmové pojetí práce. Každý má možnost rozvíjet svůj potenciál a získávat nové zkušenosti od zkušenějších kolegů.
Zásadní cílem společnosti je nabízet zaměstnancům možnost pravidelného vzdělávání a nabírání zkušeností v oblastech, které společně konzultujeme.


Pracovní příležitosti

Kontaktujte nás

Adresa: The Blox, Evropská 2758, 160 00 Praha 6, Czechia
Telefon: 721 337 725