ČEPS a.s.

O společnosti

Obor společnosti: Elektrotechnika
Lokace: Elektrárenská 774/2, 101 52 Praha 10

Jsme výhradním provozovatelem elektroenergetické přenosové soustavy ČR, která tvoří páteřní síť elektrizační soustavy. Realizujeme přenos elektřiny od výrobců k distributorům a dále udržujeme rovnováhu mezi výrobou a spotřebou elektrické energie, která je nezbytným předpokladem fungování elektrizační sítě. Posláním naší společnosti je především zajištění bezpečného a spolehlivého provozu a rozvoje přenosové soustavy v rámci propojených evropských soustav. Udržujeme, obnovujeme a rozvíjíme 44 rozvoden se 78 transformátory a trasy vedení velmi vysokého a zvláště vysokého napětí o celkové délce přes 5 600 kilometrů. Aktivně se podílíme na formování liberalizovaného trhu s elektřinou v České republice i v Evropě. Patříme mezi pět nejžádanějších zaměstnavatelů v oblasti energetiky, plynárenství a petrochemického průmyslu.

Hledáme

Hledáme talentované a motivované studenty či absolventy energetiky a elektrotechniky se zájmem o vystudovaný obor, kterým můžeme předávat naše zkušenosti. Vítáme kolegy, které baví pracovat v týmu a chtějí se dále učit a vybudovat si unikátní profesní know-how pro další kariéru. 

Pracovní příležitosti

Specialista/ka – Výcvik pracovníků dispečerského řízení
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Elektrárenská 774/2, 101 00 Praha 10-Michle, Česká republika

Emergency dispečer/ka
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Elektrárenská 774/2, 101 00 Praha 10-Michle, Česká republika

Projektant/ka elektrických stanic – stavební část
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Turnov

Specialista/ka obsluhy elektrického zařízení stanic a vedení přenosové soustavy
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: TR Chodov Praha, TR Opočínek, TR Babylon (Česká Lípa)

Nabízíme

Studentům VŠ nabízíme stáže, stipendijní programy, brigády, naši odborníci spolupracují se studenty na kvalifikačních pracích. Každý rok se s námi můžete potkat na Letní škole, která umožňuje studentům poznat během jednoho týdne firmu ze všech úhlů pohledu. Absolventi u nás spolupracují s respektovanými odborníky, účastní se zajímavých moderních projektů, vidí výsledky své práce a také za ně přijímají odpovědnost, čímž dál rostou. Zaměstnance odměňujeme širokou škálou zaměstnaneckých benefitů. 

Kontaktujte nás

Adresa: Elektrárenská 774/2, Praha 10-Michle, Česko
Telefon: 42021104485