Betsys

O společnosti

Obor společnosti: IT
Lokace: Praha a Katowice

Česká společnost Betsys je největším dodavatelem sázkového softwaru ve střední Evropě. Již od roku 2000 parta aktuálně 85 kolegů pracuje z pražského Karlína i polské pobočky v Katovicích na ucelené řadě produktů a služeb, které pokrývají celé spektrum sázení na sportovní, virtuální i nesportová utkání.

V Betsys se pracuje s živými daty. Veškeré procesy proto musí být neskutečně rychlé. Zároveň musí být připravené na velmi vysokou zátěž, výkon a objem dat. Největší instalace denně navštíví více než 500 tisíc lidí, kteří přes ně provedou 1,2 milionu finančních operací a vsadí 570 tisíc tiketů. Jejich sport-techové řešení slouží zákazníkům ze společností Sazka, Fortuna nebo polské STS.

TRANSPARENTNOST

Je vidět, na čem pracujeme. Otevřeně informujeme a veřejně prezentujeme dopady naší práce, i v případě, kdy věci nejdou zcela v plánu. Zvyšujeme tím vzájemnou důvěru, na které nám záleží.

ZODPOVĚDNOST

Jsme přímo zodpovědní za naši práci a produkty. Zároveň jsme zodpovědní vůči svému týmu, okolí i sobě. Naše podnikání má hodnotu, kterou chceme rozvíjet.

OTEVŘENOST

Budujeme otevřenou kulturu pro sdílení našich názorů a nápadů. Umíme vysvětlit, proč věci děláme a kam tím směřujeme. Sdílíme své vědomosti a zkušenosti.

Přečti si o nás

Sázkové systémy jsou jako ty bankovní, ale na druhou, vysvětluje Jirka, zakladatel Betsysu v Hospodářských novinách. A jak se český Betsys dostal do první ligy tvůrců sázkového softwaru si můžete přečíst ve Forbes.

HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

FORBES

Počet zaměstnanců

96


Počet holek

16

Obrat v Kč

205 mil.


Vývojářských a technických pozic

86%

Tvůj development je náš pohon

Máme otevřenou a transparentní kulturu, kde si dáváme zpětnou vazbu na naší práci. Hned tak víš, na čem jsi. Na začátku si stanovíš cíle a máš svého mentora. Tvůj progress je naše motivace. Rozvoj a zdokonalování každého je naprostá priorita.

ZDOKONALOVÁNÍ

Svět kolem nás se neustále mění a my víme, že se musíme včas měnit s ním. Skrze sdílení vlastních vědomostí a zkušeností, které je součástí naší kultury, se tak neustále učíme a zdokonalujeme.

Zajímají Tě volná místa?

#budvkurzu a pracuj s námi v Betsysu!

ZJISTI, KOHO HLEDÁME

Kultura je oč tu běží

Nechceme Tě lákat na naše turnaje ve fotbálku nebo na kapesný na dovolenou. Mnohem zajímavější jsou totiž technologie, který nepatří do starýho železa. Klademe důraz na vzdělávání, mentoring, vzdělávání, společný akce, agilní prostředí a na kvalitní humor.

Betsys Tech Stack

Náš produkt je o skloubení matematických výpočtů a statistických modelů s moderními technologiemi od PHP, Javascriptu, Pythonu přes PostgreSQL, Golang, Typescript, Nest.js, PHP, React, Angular, Node.js, Kotlin, Swift nebo třeba Cypress. Nejedná se jen o jednoúčelový web či nástroj - to, na čem pracujeme, je platforma.

Kontaktujte nás

Adresa: Karolinská 650, 186 00 Karlín, Česko