Betsys

O společnosti

Obor společnosti: IT
Lokace: Praha, Katowice

BetSys nabízí kompletní spektrum softwaru pro sázkové kanceláře na regulovaném trhu. Jsme největším dodavatelem sázkového softwaru ve Střední a Východní Evropě. Nabízíme ucelenou řadu produktů a služeb, které jsou potřeba pro pokrytí kompletního spektra sázení (kurzové sázky, live sázky, pobočky, virtuální sporty, kasino). Pokrýváme celý proces společnosti, od zařízení pro kanceláře registračních míst, přes software pro bookmakery po online sázení.

Platforma BetSys podporuje všechny kanály - online, pobočky, live sázky a také mobilní aplikace. Nabízíme také navazující podpůrné služby, konzultace a také outsourcing bookmakerů.

NAŠE VIZE:
BÝT STABILNÍ PARTNER SE SILNÝM ZÁZEMÍM A SPECIALIZOVANÝM KNOW HOW PRO VÝVOJ SÁZKOVÉHO SOFTWARU.

HLEDÁME

Hledáme talentované lidi se znalostí programovacích jazyků Golang, PHP, Typescript, které baví programování a nebojí se posouvat v této kariéře dál. 

Nejčastěji obsazované pozice: 
- Software developer 
- Golang inženýr
- Node.JS developer
- QA engineer
- Tester
- IT operations specialist

NABÍZÍME

Naši zaměstnanci ke své mzdě dostanou kromě týdnu dovolené navíc i nadstandardní benefity jako například příspěvek 15 000 korun nadovolenou, plně hrazená litačka, zdarma multisport karta, extra příspěvek na vzdělávání, parkovací místo a mnoho dalšího - stačí si jen vybrat.

Pracovní příležitosti

Kontaktujte nás

Adresa: Karolinská 650, 186 00 Karlín, Česko