Nestlé Česko s.r.o.

O společnosti

Obor společnosti: Všeobecný

Nestlé je největším výrobcem potravin a nápojů na světě. Domov nacházíme ve 189 zemích světa, kde zaměstnáváme 328 000 zaměstnanců. Naším posláním je zvyšovat kvalitu života a přispívat ke zdravější budoucnosti. Nabízíme široké portfolio výrobků a služeb pro lidi i jejich domácí mazlíčky. Jedná se o více než 2 000 značek.

Hledáme

Pracovní uplatnění u nás najdou jak studenti hledající práci na poloviční úvazek, tak i absolventi usilující o zaměstnání na plný úvazek. Hledáme nové kolegy například do oddělení výroby či logistiky, kde uplatníte své znalosti z VŠ a zároveň získáte praxi a povědomí o tom, jak funguje výrobní závod největší potravinářské společnosti na světě. Aktuálně otevřené pozice a naše požadavky na uchazeče najdete na této webové stránce: https://www.karieravnestle.cz/

Pracovní příležitosti

Nabízíme

Můžeme vám nabídnout řadu pracovních pozic se zajímavou pracovní náplní, rozvojový program, v rámci nějž například zlepšíte své soft skills a získáte nové kontakty, mnoho benefitů (např. zaměstnanecké slevy, možnost účasti na vzdělávacích workshopech, příspěvky na stravování a další) a příjemné pracovní prostředí se spoustou sladkostí!

Kontaktujte nás

Adresa: Mezi Vodami 2035/31, 143 00 Praha 12-Belárie, Česko