Vitesco Technologies

O společnosti

Obor společnosti: Automobilový průmysl | Elektrotechnika | IT | Strojírenství

Vyvíjíme a vyrábíme nejmodernější technologie pohonu pro udržitelnou mobilitu. Naše chytrá řešení a komponenty pro elektrické, hybridní a spalovací pohony přispívají k čisté, efektivní a dostupné mobilitě. Naše portfolio zahrnuje mimo jiné elektrické pohonné systémy, elektronické řídící jednotky, senzory a aktuátory nebo řešení pro zpětné odvádění výfukových plynů.
Po celém světě je nás více než 40 000, v České republice pak okolo 5 000. Ve Frenštátě pod Radhoštěm a v Trutnově máme výrobní závody, v Ostravě vývojové centrum s akreditovanými laboratořemi.


Hledáme

Uplatnění u nás najdou studenti a absolventi s technickým zaměřením – např. na elektrotechnické obory, informační a komunikační technologie, mechatroniku a další příbuzné obory.
Absolventům nabízíme práci na HPP (plný či zkrácený úvazek), studentům pak spolupráci v oblasti odborných praxí, krátkodobých vývojových projektů, možnost zpracovat bakalářské, diplomové a doktorandské práce.

Pracovní příležitosti

Quality Engineer
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek Stáž Trainee program Vedení Bc. práce Vedení Mgr. práce
Lokace: Frenštát pod Radhoštěm

Test Engineer
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek Stáž Trainee program Vedení Bc. práce Vedení Mgr. práce
Lokace: Frenštát pod Radhoště

Embedded Software Developer - automobilové senzory (m/ž)
Druh úvazku: Plný úvazek Stáž Ostatní
Lokace: Ostrava

Vývojový/á inženýr/ka elektroniky
Druh úvazku: Plný úvazek Stáž Ostatní
Lokace: Ostrava

Nabízíme

Nabízíme možnost podílet se na vývoji a výrobě automobilů budoucnosti. Spolupracujeme napříč lokacemi, takže na většině pozic využijete angličtinu. 
Můžete se dále vzdělávat v rámci interních rozvojových programů a kariérně růst v rámci firmy.
Našim zaměstnancům nabízíme flexibilitu v podobě pružné pracovní doby, možnosti práce na home office a 5 týdnů dovolené. Dále jim přispíváme na penzijní připojištění, na dopravu, na stravování a mezi naše další benefity patří roční bonus a další výhody.

Kontaktujte nás

Adresa: Volanovská 518, Horní Předměstí, 541 01 Trutnov, ČR