Česká zbrojovka a.s.

O společnosti

Obor společnosti: Výroba a průmysl
Lokace: Uherský Brod

Česká zbrojovka a.s. je špičkovou strojírenskou společností, která se může chlubit vlastním R&D a IT oddělením. Je dlouhodobě nejdůležitějším českým výrobcem ručních palných zbraní a současně jednou z nejvýznamnějších zbrojních firem na světě. 
Své výrobky vyváží do více než sta zemí celého světa a sehrává úlohu klíčového strategického partnera domácích ozbrojených a bezpečnostních složek. 

Od roku 2018 je Česká zbrojovka součástí mezinárodního holdingu CZ Group, do něhož jsou postupně začleňovány další firmy s příbuznými výrobními a vývojovými programy. V roce 2021 to byla společnost Colt‘s Manufacturing Company LLC. 

HLEDÁME

Talentované absolventy, kteří znají svůj obor a chtějí se v něm rozvíjet.

POŽADUJEME

  • znalost oboru
  • chuť se rozvíjet a vzdělávat
  • anglický jazyk
  • spolehlivost

NABÍZÍME

Práci pro jednu z nejvýznamnějších zbrojních firem na světě, kde se rozvinete profesně i osobnostně. Domluvíme se na smlouvě a ke mzdě vám přidáme spoustu benefitů a zvýhodněných nabídek.

PRŮBĚH VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

Kromě standardních procesů výběrového řízení (předání životopisu a jeho posouzení, pohovor, seznámení s pracovištěm a s vedoucí/m a případný nástup) máme v České zbrojovce jeden specifický krok. Tím je psychodiagnostika u TH pozic.

Kontaktujte nás

Adresa: Svatopluka Čecha 1283, Uherský Brod 68801
Telefon: 776 169 020