Accenture Central Europe B.V., organizační složka

O společnosti

Obor společnosti: IT
Lokace: Praha 4

Accenture je globální společnost poskytující profesionální služby. Pomáháme předním světovým firmám, vládám a dalším organizacím budovat jejich digitální jádro, optimalizovat provoz, urychlovat růst příjmů a zlepšovat služby pro občany. Jsme společnost řízená talenty a inovacemi a v současnosti zaměstnáváme 738 000 lidí a poskytujeme služby klientům ve více než 120 zemích. Technologie jsou dnes jádrem změn a je to právě naše expertíza v oblasti technologií, silná ekosystémová partnerství a schopnost globálních dodávek, díky nimž patříme ke světovým lídrům pomáhajícím tyto změny řídit. S využitím široké škály služeb, řešení a aktiv v oblastech Strategy & Consulting, Technology, Operations, Industry X a Accenture Song, jsme schopni dosahovat unikátních a hmatatelných výsledků.

Hledáme

Od budoucích juniorních kolegů očekáváme zejména zájem o obor, ve kterém se chtějí etablovat. Zároveň požadujeme specifické znalosti, které jsou určeny charakteristikou jednotlivých pozic. Může to být znalost některé z technologií, speciální jazyková vybavenost nebo vzdělání v určitém oboru.

Nabízíme

  • Kariéru v jedné z největších světových technologických společností
  • Pracovní příležitost v mezinárodní, dynamické firmě
  • Nadstandardní tréninkový program
  • Velmi dobré mzdové ohodnocení
  • Zajímavé a různorodé projekty pro významné klienty v ČR i v zahraničí
  • Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené,FlexiPassy, příspěvek na penzijní/životní připojištění,atd..)

Kontaktujte nás

Adresa: V parku 2316/12, 148 00 Praha 11-Chodov, Česko