ATOS IT Solutions and Services

O společnosti

Obor společnosti: IT
Lokace: Praha 4 - Nusle

Spojením společností Atos Origin a Siemens IT Solutions and Services vznikla v roce 2011 společnost Atos, která dnes působí v 66 zemích po celém světě a zaměstnává přibližně 86 000 odborníků, z toho téměř 400 v České republice.
Naší hlavní předností je více než třicetiletá mezinárodní zkušenost v oborech jako vysoce moderní transakční služby, systémová integrace, řízené služby a konzultace. Snažíme se jít neustále kupředu a pracovat s nejnovějšími dostupnými technologiemi. 


HLEDÁME

Nabízíme příležitost nejen absolventům, ale i talentovaným studentům všech ročníků bez předchozích pracovních zkušeností.

Vyzkoušej si práci v největší evropské IT firmě a nastartuj svou kariéru pod vedením zkušených odborníků! Přijď a ukaž nám, co umíš a staň se součástí našeho týmu!

NABÍZÍME

Part Time / Pozice pro studenty: Startovní pozice v IT světě, flexibilní pracovní doba dle rozvrhu, home office, stravenkový paušál, notebook, telefon, práce na mezinárodních projektech, možnost kariérního růstu v rámci organizace...

Full Time: 6 týdnů dovolené, Multisport karta, Cafetérie (14.000 Kč/rok), stravenkový paušál, flexibilní pracovní doba, home office, mobilní telefon, notebook, certifikace, jazykové kurzy, nadstandartní lékařská péče, příspěvek na penzijní připojištění...

Pracovní příležitosti

Junior ABAP Developer
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Praha, Vysoké Mýto

Java Developer
Druh úvazku: Plný úvazek Částečný úvazek
Lokace: Brno

Kontaktujte nás

Adresa: Doudlebská 1699/5, 140 00 Praha 4