CASUA, spol. s. r. o.

O společnosti

Obor společnosti: Stavebnictví | Architektura
Lokace: Praha 8 - Karlín

Projekční architektonicko - stavební kancelář zaměřující se na arch. návrhy i kompletní projekty, vyžadující koordinovaný přístup architekta, stavebního inženýra i specialistů technologií. Sídlíme v příjemných prostorných kancelářích v centru Prahy přímo u stanice metra Křižíkova. Jsme mladý kolektiv stavařů a architektů čítající též zkušené projektanty, kteří rádi předají své znalosti ostatním. 

HLEDÁME

Absolventy ČVUT, Fakulty stavební, kteří mají chuť vytvářet projekty významných a zajímavých budov, naučit, či zdokonalit se v 3D projektování (SW Revit), a kteří se nebojí zužitkovat to, co se naučili ve škole. Chápeme, že nemůžete hned vědět vše, hlavní je, abyste měli chuť poznávat a zdokonalovat se v tomto zajímavém oboru a přitom být v pohodlí kanceláře.

NABÍZÍME

Špičkové SW a HW vybavení, pozitivní přístup, zajímavou projekční práci, vstřícný středně velký kolektiv, otevřené jednání s nadřízenými, účast na jednání s mezioborovými kolegy i investory, nadstandardní finanční ohodnocení, příspěvek na obědy, 5 týdnů dovolené, 4 sick days, klouzavou pracovní dobu, sportovní den, vánoční volno, atd, atd....  

Pracovní příležitosti

Projektant pozemních staveb
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Karlín

Rozpočtář pozemních staveb
Druh úvazku: Plný úvazek
Lokace: Karlín

Kontaktujte nás

Adresa: Křižíkova 682/34a, 186 00 Karlín, Česko