DAMI development, s. r. o.

O společnosti

Obor společnosti: IT
Lokace: Praha 7 - Holešovice

Jsme DAMIDEV a máme jasno - vyvíjíme mobilní a webové aplikace na míru. Softwarová řešení tvoříme nadšeně již více než 10 let! Tvoříme například aplikace, které pomáhají s expedicí ve skladech v Albi, dále díky nám mohou uživatelé po celé Evropě používat bikesharingovou aplikaci Freebike a jako takovou třešničkou na dortu budujeme sociální síť pro umělce CrowningArts. Zajímá tě víc? O naší kultuře, projektech a pracovních příležitostech se dozvíš u nás na webu.

HLEDÁME

K nám do týmu hledáme převážně nadšence do technologií a motivací posunout svou kariéru na další level. Průběžně otevíráme nové pozice na našem kariérním webu. Aktuálně hledáme Analytika mobilních a webových aplikací, který nám pomůže rozjet nové projekty, React developera, který bude pracovat na sociální síti pro umělce a Golang developera, kterého zajímá blockchain a obecně svět kryptoměn.

NABÍZÍME

Nabízíme prostředí dynamického týmu, který se zajímá o moderní technologické trendy. Svou kancelář v dubnu stěhujeme do budovy Visionary v Holešovicích, tvé pracovní místo tak bude top (plánujeme i pódium pro vzdělávací nebo filozofické večery). Dohodnout se můžeme na formě i velikosti úvazku. Nebudou chybět ani pravidelné akce, tou největší z nich je náš každoroční teambuilding.

Pracovní příležitosti

Kontaktujte nás

Adresa: Plynární 1617/10, 170 00 Praha 7-Holešovice